Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mire jó a farokgyűrű?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a farokgyűrű?

Figyelt kérdés

Rezeg ?ha igen vagy ha nem akkor is kérdésem az hogy mire jó ?

férfinak jó ez szex közben ? vagy a csajnak is jó ? vagy a férfinak maszturbálásra is jó?

miért jó ha jó ? mert gondolom valamiért jó mert ha nem lenne jó nem venné senki :D



2014. márc. 30. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szex Tippek: Péniszgyűrű használata


A péniszgyűrű megfűszerezi a szexuális életedet. Úgy tervezték, hogy szexuálisan izgató legyen számodra és partnered számára is. Ennek a szokatlan kis játékszernek a segítségével, a partnered és te az izgalom eddig nem tapasztalt szintjeit, szenvedélyt és gyönyört fogtok átélni.


Férfiak leggyakrabban azért használják, hogy fokozzák merevedésüket és az élvezetet szex vagy maszturbálás közben. Korlátozzák a vér péniszből való kiáramlását, így érhetsz el eddig sohasem tapasztalt méreteket.


Azok az erek, amelyek vért szállítanak, a pénisz belsejében vannak, míg a vért elszállító vénák egészen a felszín közelében. A péniszgyűrű a felszín közelében lévő erecskékre gyakorol nyomást. Természetesen nem szüntetik meg a szerszámod vérkeringését, csak lelassítják azt. Így érhetsz el nagyobb, keményebb és tovább tartó erekciót.


Forrás: [link]

2014. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számunkra nem volt izgató. Semmi pluszt nem adott.
2014. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. köszönöm.


2. köszönöm a tapasztalatod elmondását.

2014. márc. 30. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer verésnél próbáltam ki, barátnő híján.

Amiket tapasztaltam: A méretekre egyáltalán semmi hatással sem volt.Az erek megduzzadtak, még a kisebbek is, és olyan volt, mintha sok befőttesgumival lenne körbetekergetve.Lehet, hogy én túl szűket húztam fel, mert eléggé fájt egész végig, ahol rajta volt.A bőrt konkrétan nem lehetett megmozdítani rajta.Az orgazmusnál pedig alig jött ki valami, csak 2-3 csepp, az is nagynehezen.Előnye, hogy még a makkom is full kemény lett, amit eddig nem tapasztaltam, valamint az, hogy addig állt végig keményen, amég el nem mentem.Vagyis hogy addig "nem enged el" amég el nem mész.

2014. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. köszönöm hasznos volt ez is :)
2014. márc. 30. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!