Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem rég jártam az anyós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berta86 kérdése:

Nem rég jártam az anyós jelöltemnél,2-en voltunk a lakásban beszélgetünk közben azt vettem észre flörtölt velem. Sajnos meg is tettem egyszerűen nem tudtam nemet mondani. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mit tettél meg?
2014. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Berta lánynév, az anyós szintén nő. Most akkor mi volt?
2014. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
leszbiztek
2014. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Vezeték név....

Lefeküdtem vele.

2014. ápr. 1. 23:04
 5/12 omba ***** válasza:
Annyi előnye van, hogy nem fogsz panaszos kérdéseket feltenni az anyósod kibírhatatlan stílusa miatt, mint oly sok fiatal házas.
2014. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 strikeman ***** válasza:
Az kemény :). Legalább jól néz ki? :)
2014. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon és hihetetlen amit az ágyban művel.
2014. ápr. 2. 00:06
 8/12 strikeman ***** válasza:
Na bakker, jó neked :D. De így sanszos, hogy nem lesz esküvő a pároddal. Vagy ha igen és később bukik ki a dolog, ott vér fürdő lesz :)
2014. ápr. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Ásd el magad. Vagy szerezz a feketepiacon egy gerincet, és rakasd be. Opcionális.


Egyébként legalább most légy férfi, és mondd el szemtől szembe a lánynak, hogy mi történt. Persze ne úgy, hogy "úú anyád micsoda vadállat, és milyen démon az ágyban", hanem hogy ez és ez történt, tudod, hogy mekkora gennyláda vagy, nem is kéred, hogy megbocsásson, mert ezt nem lehet megbocsátani, de legalább így tisztában lesz azzal, hogy az anyja milyen egy ordas nagy k*rv@, és így tud kalkulálni a jövőben (mármint az anyjával). És ha kapsz 1 sallert (ami sanszos, és valljuk be, kijár), azt álld férfi módjára, ne kezd el picsogni, vagy pláne kezet emelni rá.

Ja és lehetőleg utána ne itt a GYIKon se picsogj, hogy a nők milyen szemetek, stb. Már unjuk.

2014. ápr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 VarMa ***** válasza:

kiraly vagy!!

egy anya lanya harmashoz mit szolna a parod? :-D

2014. ápr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!