Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy 30 éves férfinek még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 éves férfinek még soha nem volt párkapcsolata és még nővel sem volt, az mire számíthat a jövőben, ezen a téren? Reménykedjen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
sztem önbizalma se lehet és gondolom az édesanyukájával él.
2014. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 strikeman ***** válasza:
De ez te lennél? Meg lehet mondani. Aztán válaszolnak is majd.
2014. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A reménykedés mindig sokat segít igen :) tenni kéne valamit, de annak nyomós oka van, hogy eddig nem volt barátnőd. Ami eddig elriasztotta a nőket ezután is el fogja.
2014. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
azt a kérdést kell megválaszolnod magadnak hogy miért nem volt
2014. ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is nemsoká 30 leszek, viszont én most újra reménykedek, és lehet, nem alaptalanul :D
2014. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna a férfi szűzike, sőt, csak díjaznám.

Ami riaszt tőlük az csupán az, hogy azzal a témával kezdik, hogy még szűzek, meg így megy úgy. És kb. arra várják a választ, hogy így is szóba állok-e velük. Persze igen, de az jön még át, hogy nekem kell irányítani, dönteni, stb... Közben én magam (bár taszítanak az uralkodó pasik), inkább jobban szeretek én többet alkalmazkodni, vagy egyszerűen egyenrangú félként közösen dönteni mindenben.

Nem tudom jobban megfogalmazni. Értitek?

Továbbá azért nem tartom vonzónak, hogy én legyek az első nála, mert nem tudom, hogy most akkor csak arra kellek neki, hogy meglegyen az első numerája, vagy tényleg én tetszem neki, tényleg én kellek neki? Benne van a pakliban, hogy hirtelen felbátorodik, otthagy, és elkezd csajozni. Erre meg nincs szükségem, az igazit keresném...

35N

2014. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Ami riaszt tőlük az csupán az, hogy azzal a témával kezdik, hogy még szűzek, meg így megy úgy. És kb. arra várják a választ, hogy így is szóba állok-e velük"


Persze, ezt le kell tisztázni, mielőtt húznánk egymás agyát, hogy így is OK-e.


"Benne van a pakliban, hogy hirtelen felbátorodik, otthagy, és elkezd csajozni"


Általában örülni kell, hogy egy nőnek kellett az ember, viszont a többi nőnek továbbra sem fog kelleni, mert nem avanzsált át kopasz zsírnyakú BMW-s "vállalkozóvá". Tehát ragaszkodni kell ahhoz az egyhez, aki megsajnált......

2014. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Persze, ezt le kell tisztázni, mielőtt húznánk egymás agyát, hogy így is OK-e. "


Ez azért hülyeség, mert azt sem szokás letisztázni, hogy pontosan hány és milyen mélységű kapcsolatod volt... Legalábbis nem a legelső kérdések között van.

A pasik hülyét kapnak az ilyen kérdéstől, hogy hány nőd volt... Én meg nőként azért nem beszélek erről szívesen, mert amikor tetszik a másik, és szerelmes vagyok, őt akarom megismerni, akkor nem arra akarok visszaemlékezni, hogy arra a néhány baromra kár is volt egy percet is vesztegetnem...

(Persze én is szívesen lennék tisztában a másik előéletével, de hát lássuk be nem könnyű téma.)

2014. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"mert nem avanzsált át kopasz zsírnyakú BMW-s "vállalkozóvá". Tehát ragaszkodni kell ahhoz az egyhez, aki megsajnált......"


undorodom a kopasz bmw-sektől.


A sajnálatról meg csak annyit, hogy ha nem rögtön tudom meg, hogy nem volt még párkapcsolata, akkor egyértelmű, hogy nem megsajnálás történt...

2014. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"undorodom a kopasz bmw-sektől"


Minden csaj undorodik, ezért van minden kopasz BMW-snek nője :D


"akkor egyértelmű, hogy nem megsajnálás történt..."


Akkor kibebaszott nagy szerencséje van az ipsének, amilyen soha többé nem lesz neki. Vagypediglen erről van szó:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!