Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexinek mondhatók ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexinek mondhatók ezek a képek? Milyen az alakom?

Figyelt kérdés

egy számomra fontos embernek készültek, és félek, hogy nem fog neki tetszeni... persze az eredeti verziókon van arc, de itt teljesen arctalan és anonim szeretnék lenni (:


[link]

[link]

[link]


2014. ápr. 1. 23:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Jó alakod van, női szemmel is, de én személy szerint privát, "fontos embernek szánt" képeket nem tennék fel ide nyálveretésre, de szíved joga :-)
2014. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs, sőőőt :D

Örülnék ha ilyet kapnék valakitől, és haragudnék, hogy mással is megosztaná az illető, pl ilyen gyakorin; senki másé ne legyen :)

2014. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Biztos tetszeni fog neki.:)

Cicid tényleg szép, így... De számomra vékony vagy, főleg alul. Ez azonban oly mindegy... egyrészt mindenkinek nem lehet megfelelni, másrészt nem nekünk kell tetszeni, hanem akinek szánod a képeket.:D De ha már idáig eljutottatok tuti bejössz Neki úgyhogy a képeknek is örülni fog szerintem. (:

2014. ápr. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Bombajó alakod van 10/9
2014. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szép az alakod, de ez a melltartó és bugyi.... mint egy 15 éves szűzlányé... nem igazán mondható szexinek....


35/F

2014. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
aha, szexik
2014. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
láthatnánk még a gyűjteményből?
2014. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Nagyon nagyon szexik, biztos vagyok benne hogy tetszeni fog neki:P
2014. nov. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!