Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti mit gondolnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal. Az egyik helyi szórakozóhelyen találtunk egymásra, illetve csak majdnem. Annyit ittam, hogy nem voltam képes rendesen teljesíteni. Különösebben nem foglalkoztam vele, (mondván spicces voltam) és látszólg ő sem. Eljött a második együttlét ideje, szín józaon voltunk mindketten. Alapjáraton nem vagyok gyorstüzelő, de gondolom a spicces kudarc miatt, hirtelen úgy bepánikoltam, olyan teljesítménykényszert éreztem, mint az első alkalommal. Sajnos fél percen belül végem is lett...A csaj azt mondta, hogy nem baj...Én szeretnék neki bizonyítani, és szerintem sikerülni is fog, de vajon mit gondolhat? Köszi...
2014. ápr. 1. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:

ha benne van egy harmadik randiban is mikor felhívod,akkor ott a válasz.

amúgy alapesetben ilyenkor már lemondják,átlagban 2 esély van az elején erre,aztán el vagy könyvelve fatökűnek.

de a fél perc után miért nem pihentél egy 20-30 percet?

addig piáztok egy kicsit lefoglalod,aztán ha feltöltődtél a 2. menetben szétdugod.

alap ha ilyen történik.

2014. ápr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!