Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem akar velem szexelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem szexelni a Kedvesem. Mit tegyek? Már unom hogy mindig én kezdeményezek de 10ből 9 alkalommal visszautasít.

Figyelt kérdés
Huszonévesek vagyunk és szerintem elég gáz hogy sokszor egy hétig nincs semmi, de nemegyszer volt már hogy 2 hétig se. állandóan az a válasz hogy fáradt.Mit csináljak? Ja és én vagyok a lány.
2014. ápr. 2. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak szerintem vége, a szexhiány igen csak megtudja mérgezni a dolgokat.
2014. ápr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit mélyrehatóbban kérdezgetném ezzel kapcsolatban
2014. ápr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 omba ***** válasza:
100%

Én se látok ebben nagy jövőt, főleg azért, mert nem hajlandó (képes) komolyan venni a TE problémádat.

Gondolom, nem így kezdődött, azt kellene megbeszélnetek, hogy mióta, és miért alakult ez így?

2014. ápr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ember, egész életében arra törekszik, hogy alapvető vágyai beteljesüljenek. Hosszú távon mindenki sikeres lesz!
2014. ápr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

en mindenkepp beszelnek vele errol a dologrol,hisz lehet,h ez csak egy nehez idoszak neki valamiert:)

kerdezz ra!

2014. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. 16 voltam, mikor összejöttünk, ő 22. Az első évben napi rendszerességgel volt szex, a legelején akár napi 3 alkalommal is. Később lett heti néhány alkalom, aztán heti egy, aztán 2 heti egy. Mikor a 3. évfordulónk volt, már 3 hónapja nem szexeltünk, úgy, hogy előtte voltunk egy hétig nyaralni, és ott se. Nekem lett volna rá igényem, neki nem volt. 3 hónappal később szakítottam. Azóta sincs senkim és nem is akarok, mert jól esik most egyedül lenni így több, mint 3 év után, a szex se hiányzik egyáltalán, de ha hiányozna is én azt mondom, inkább így hiányozzon, mint úgy, hogy ott fekszik mellettem a párom akivel egy ujjal sem érünk egymáshoz. Az rosszabb sokkal.
2014. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!