Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkét félnek jó, és tisztázzák a játékszabályokat, akkor szerintem semmi gond nincs vele :)
2014. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne találni ilyen csajt!
2014. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Legjobb barátommal is ez van köztünk. 1hónapot jártunk, de utána szakítottunk, most viszont barátok vagyunk extrákkal, csók, szex. És minden oké. :D Jó dolog.
2014. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj. :-)
2014. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam már több ilyen kapcsolatban, szerintem még jobb is, mint a sima párkapcsolat, mert szabadabb az ember.
2014. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy ideig működik, de nem sokáig
2014. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig, amíg valamelyikük nem akar többet, addig oké, de ha az egyik többet akar, akkor a barátságnak is annyi, és az egyik fél lelkivilágának is, amikor vége lesz.
2014. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!