Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Játszam meg vagy mit tanácsoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszam meg vagy mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
8 hónapja járunk a barátommal,még nem feküdtünk le,de pettingelünk,és még soha nem élveztem el.mert nem kívánom, nem is vagyok belé szerelmes csak azért van hogy legyen valakin, de a akarja és ő kíván így bele mentem, de rosszul esik neki hogy nem tudd jót csinálni nekem.

2014. ápr. 2. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy amiért hülyíted a srácot....egy éretlen p.csa....
2014. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te ostoba.
2014. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
olyan ember válaszát várom aki meg ért
2014. ápr. 2. 20:41
 4/17 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Szegény srác.
2014. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szegeny srac...nem tudja, milyen csajt fogott ki maganak.
2014. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Itt nem találsz olyant aki megért. Ha lesz is valaki aki azt mondja, hogy megért, az csak azért lesz, hogy megfektessen. :D
2014. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
aki áldozatot hozz érte,és így is beválalja a pettinget
2014. ápr. 2. 20:47
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem senki se fog megérteni. A fiú szeret téged.... 8 hónap alatt megismerted annyira, hogy legyen emiatt lelkifurdalásod... Már ha normális lennél. Ezek után ne várj számodra normális választ! Sajnálom a barátodat...
2014. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi meg azt várjuk tőled, hogy mielőtt ránk szólsz, hogy legyen bennünk empátia, előtt benned kéne, hogy legyen egy szikrányi!


Képzeld csak egy pillanatra a srác helyébe magad! Kérlek!

Te mit szólnál hozzá, ha az akit szeretsz csak azért lenne veled, mert nincs más? Hogy legyen egy ágybetétje? Kiteszed érte a szíved, lelked a nagy büdös semmiért? Mert úgyse viszonozza? És még tetéznéd is azzal, hogy megjátszod magad? Ezzel meg egy életre elásod magad, de már nem mint nő, hanem mint ember is. Azért vicces milyen könnyen megtalálod a lejtőn a lefelé vezető utat.


Én azt mondom neked, hogy ha van egy csöpp empátia benned, akkor tisztázd a sráccal a helyzetet. És várd meg, hogy mit reagál, mert könnyen lehet, hogy pina, pina alapon megtart, és ő sem tart többnek mint ágybetétnek. Azt ha jön a nagy szerelem akkor cserél.


De amit csinálsz az durván etikátlan! Ha eddig nem is volt benned emberi tartás, akkor most egy szikárnyi kéne, hogy legyen!

2014. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Hékás! Ne sajnáltasd magad r*b@ncka! Nem hülyisd, te barom! Nem szép dolog, ráadásul mindig ő lesz a rosszabbik helyzetben akárhogy próbálod, magad sajnáltatni.
2014. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!