Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk? Ti mit szólnátok hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Ti mit szólnátok hogyha a barátnőtök azt mondaná hogy nyaljátok ki? Hogyan tudna titeket rávezetni ha nem akarja kimondani mert fél?

Figyelt kérdés
Hogyan nem túl tolakodó? én mindig leszopom de ő nem igazán csinál velem semmit :///

2014. ápr. 2. 21:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
"Kérlek, csókold meg a lenti ajkaimat is"
2014. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

nekem izgató,bárhogy mondja barátnőm :/

ha azt mondja: kinyalsz? még az is jól esik...a szopás/nyalás szó eléggé gáz, de hátha kitalálsz valamit

2014. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Khm. én játszanék vele, olyat, hogy te is csináld azt amit én. Tehát ha te csókolgatod a hasát ő utána szintén a tied.

Ha te oboázol ő is neked.


De még ott van a 69-es póz is.


Én viszont továbbra is a megbeszélést javaslom. Ha ciki erről beszélni, akkor még ne szexeljetek, mert ez így nem igazi szex és nem igazi örömforrás. Magyarán még kicsik vagytok ehhez. Vagy... nem a megfelelő emberrel vagy együtt, ha az ágyban bármilyen vágyad szégyelleni kell

2014. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Majd én kinyallak.:P
2014. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ne legyél már ennyire önző Géza tessék nyalni ha szopást akarsz!!
2014. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
pl: szopás helyett csak adsz egy puszit a farkára és az mondod, hogy "valamit valamiért"
2014. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
AMikor pipa vagy rá, mondd: "Hogy nyalnád ki! Majd fűzd hozzá: De a pinámat!
2014. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 vakondegér válasza:
Már a legelső barátnőm tisztázta velem ezt a dolgot amikor elkezdtünk szexelni. Sőt! mivel ti lányok érzékenyebbek vagytok odalent így az is illik tisztázni előtte hogy milyen módon szereted.
2014. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
az a baj az én barátomnak nagyon egyértelmű hogy csak az ő orális öröme a lényeg....de engem nagyon feszélyez mert nem érzem magam nőnek... eddig egy barátom sem panaszkodott hogy rossz ízű lettem volna sőt.. akkor nem értem mi a gond,,,, addig csinálta amíg meg nem történt az első behatolás után amár nem...
2014. ápr. 2. 21:51
 10/19 A kérdező kommentje:
de a legelső behatolásnak már minimum 2 hónapja azóta hozzám sem nyúlt úgy...
2014. ápr. 2. 21:52
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!