Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg igaz, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg igaz, hogyha nagyon felhúznak titeket, de végül nem elégültök ki, akkor az nagyon fáj?

Figyelt kérdés
Még azután is, hogy "lenyugodtatok"?
2014. ápr. 2. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

őrjítő olyan mintha a cruciátus átokkal kínoznának minket

* cruciátus: egy varázslat a hp-ből ha valamelyik cooltúrálatlan egyén nem tudná

2014. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az
2014. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer rávettem régebben egy csajt hogy feküdjünk lefele, mondta hogy menjünk hozzá. Egész úton állt a dákóm, meg nyomta a farmer, az utcán markolásztam neki ahogy ment előttem, szóval jó volt a felvezetés, hazaérve jól kinyaltam, a hülyéje meg elviccelte az egészet mert be volt rúgva, röhögtetett engem is, hol le lankadt hol bekeményedett, nagyon pokol volt....

Neki támaszkodott a szekrénynek, úgy nyomtam hátulról utána ledobtam hassal az ágyra, folytattam, amikor éreztem hogy már eldurranok, kivettem, a kezével belepiszkált amikor leakartam venni a kotont, erre az ég világon semmi nem jött... Maga a kiverés utána érzet az előjött, de genyó nem volt

Jelképesen szólva igen "felhúzott" agyilag is

21F

2014. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a story nagyon de nagyon auu izé hát jja
2014. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as, ez elég kemény...


Nálunk csak annyi volt, hogy a szülők miatt nem mertünk többet csinálni, mint csókolózni, meg fogdosni egymást...

2014. ápr. 2. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ha már felizgatták simán kiveri


de ne csodálkozzon a nő aki ezt megteszi hogyha másnap megy a levesbe...

2014. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!