Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi az esély a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Február 22.-én vesztettem el a szüzességem,védekeztünk rendesen óvszerrel,le is ellenőrztük,tehát nem szakadt ki.A menstruációm Március 5.-én jött meg (nem késett,pontosan jött meg,egyébként 33 napra,de nekem általában pont 30-35 Naponta jön meg) nagyon görcsöltem,jobban,mint szoktam a vérzés mennyisége ugyanolyan sok volt ,mint szokott lenni.Azonban tegnap este megint Megjött és nagyon kevés van,(csak akkor látszik,ha pisilésnél megtörlöm magam)olyan,mint amikor elmúlik,tehát inkább barna.Szokott ilyen lenni,hogy kb.másfél napig ilyen kevés és utána felerősödik,de ez ritka.Ugye nem vagyok terhes?
2014. ápr. 3. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2014. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biosz: 1.
2014. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

99,9%


-Dr. Bubó

2014. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem
2014. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!