Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Le vagyok sokkolva! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le vagyok sokkolva! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma rajtakaptam az egy szem hugomat ahogy éppen a csávó hát..nem kímélte őt..

Nagyon kínos volt,de hát nem zárták magukra a fürdőajtót.

A lényeg,hogy a srác 23 éves a hugom 15.

Járták kb 6 hónapot amikor bemutatta anyunak,de anya azonnal eltilotta őket egymástól.ez volt 1éve azóta is járnak titokba eddig falaztam a hugomnak,de most nem tudom mit tegyek..A srác miatt rászokott a cigire,motorozni tanítja,alkoholt ad neki és most már szexelnek is...Mit kéne tennem? Én ezt nem bírom nézni!! Olyan kis naív a hugom..félek hogy még fel is csinálja..

Ja és könyörög,hogy ne szóljak..:(

Válaszokat előre is köszönöm.

20/F


2014. ápr. 3. 19:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, 16. paragrafus. Utal arra a törvényre, hogy illegális kiskorút(minden, 18. életévét be nem töltött természetes személy) dohánnyal kiszolgálni, vagy nagykorúnak a boltban kiskorú részére dohányt venni. Abban igazad van, hogy rosszul írtam. 18 éven aluli nem juthat cigarettához. Ha alkoholt ad neki, akkor az viszont már illegális. Sőt, alkoholt fogyasztani 18 éves kor alatt illegális.

[link]

A hapsit mindenképp fel lehet jelenteni. Ott van a motorozni tanítás. A jogosítványt meg lehet ugyan szerezni 14 évesen is(mármint az A1 kategóriát), de nem hinném, hogy a lány barátjának lenne oktatói engedélye, vagy a kislánynak lenne jogsija. Meg a fent említett alkoholprobléma, és persze a cigaretta hozzájuttatása. Ezek mind-mind illegális dolgok.

Utolsó, köszönöm, de nem vagyok hülye. Az alkohol fogyasztása törvénybe ütköző(sőt, már be akarják vezetni a 24 év fölötti alkoholfogyasztást). A cigaretta kiskorúnak adása is(bár a törvény nem tiltja, hogy kiskorú dohányozzon- érthetetlen módon[hazánkban minden ötödik ember a cigaretta miatt hal meg]). A motorozni tanítás is, feltéve, ha a kérdező húga nem rendelkezik a megfelelő jogosítvánnyal(meg persze a motor fajtájától is függ). Ajánlott az arroganica és a nagyképűség visszavétele, és a körültekintés megnövelése.

2014. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!