Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom nem tud kielégíteni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tud kielégíteni, miért?

Figyelt kérdés
legutóbb mikor a barátommal együtt voltunk, az egyik ujját feldugta és élveztem de nem tudtam elmenni :/ ez miért volt?

2014. ápr. 3. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
ha magadnak csinálod el tudsz élvezni?
2014. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mr. Truth ***** válasza:
Mert nem én csináltam neked... Amugymeg azért mert béna a palid
2014. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az édeskevés ha egyik ujját feldugja....vezessétek be, simogassátok, csókolgassátok egymást, lassan először csak simogasson lent, nyaljon ki és fokozatosan dugja be először csak egy majd akár több ujját is amikor már teljesen nedves vagy és fel vagy izgulva. Akár egyszerre ujjazhat és nyalhat is....az isteni :)
2014. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

1#igen de én a csiklómmal is rásegítek

2014. ápr. 3. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert béna. Éretlenek vagytok még a szexhez, ha ennyit nem tudtok megbeszéni, hogy neked mégis mi esik jól, hogyan csinálja.
2014. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked is pont annyi időd volt elmenni mint neki.
2014. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor esetleg ezt mondd el neki, mert ha önmagadnak is csak úgy megy, ha pluszba a csiklót is, akkor ne várj tőle csodát egyetlen ujjal. Beszélgetni kell a szexről, és arról, mire vágyik a testetek, különben baromira nem fog működni.
2014. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!