Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Rövid leszek :)

Az a helyzet, hogy most lett vége egy 4,5 éve tartó kapcsolatomnak és most úgy döntöttem ideje lenne kiélni magam kicsit (csak hosszabb kapcsolataim voltak eddig és nem szeretnék újat egy darabig). Őszintén szólva, eddig még nem közeledtem lányhoz csak a szexért, ez nem is a stílusom. Szerintetek merrefele keresgéljek? Illetve hogy hozzam a tudtára a szándékaimat (senkit se szeretnék átverni, vagy hitegetni) úgy hogy ne egy pofon legyen a jutalmam? Gondoltam rá, hogy elmegyek buliba, ott mindig tapad 1-2, csak hát nem tudok táncolni és nem iszom alkoholt így ez nem olyan egyszerű. Külsővel nincs gond, magas vagyok, kifejezetten jóképű(-nek tartanak) és sportos/izmos. Komolyan annyira nincs pofám bárkit kihasználni, meg annyira nem tudom hogy viszonyulnak a lányok az egyéjszakásokhoz, hogy már hivatásoson is gondolkodtam. Előre is köszi :) 23F


2014. ápr. 3. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát te lányoktól kérsz tanácsot ahhoz, hogy mégis hol és hogyan tudhatsz egy éjszakás kalandokat összeszedni? Ha ez neked összejön, akkor már én is megkérdezném, hogy melyik gyönyörű lány ajánlaná fel az ánusz rózsáját nekem, hogy szórakozhassak vele? Mert szerinted akkor ez ilyen egyszerű. Miért ne akkor...?
2014. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én csak arra vagyok kíváncsi, mit reagálnának rá, ha előre tiszta lapokkal játszanék, mert így korrekt vele szemben.
2014. ápr. 4. 22:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!