Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja veszítettem el a szüzességemet egy szexkapcsolatban, azóta is találkozgatunk. Mindig nagyon élvezem amit csinál, de valamiért nincs orgazmusom. Még soha nem is volt, szoktam csinálni magamnak, de olyankor sincs. Sokszor érzem hogy mindjárt lesz, de aztán mégsem. Miért van ez, mit csináljunk hogy legyen?

19/L



2014. ápr. 4. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
várjál. évekig is tarthat
2014. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Hát el kell jutnod egy magasabb szintre nem egy szexkapcsolatba fogod megtanulni ezt szerintem. Kell vkit találnod akivel viszont szeretitek egymást és ha már mentálisan egymásé vtok akkor utána a testiség is követni fogja és majd megtanulsz elélvezni.
2014. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyakorolj minél többet magaddal és a "pároddal" is...Sikerülni fog, bár az hogy magadnak nem tudsz orgazmust előidézni az egy kicsit fura...Kezeket a paplan alá aztán jöhet minden este a fürge ujjak újabb epizódja! Menni fog csak ne görcsölj rá!
2014. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Queen nagy arc vagy kétszer benyomod ugyanazt az elmés postot aztán lepontozod az összes többit lol...
2014. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha magadnak sem tudod elérni, hogyan vársz egy olyan embertől csodát, aki nem érzi azt pontosan, amit te érzel? Először magadat juttasd el a csúcsra. Milyen technikával csinálod? Csiklóorgazmusod sem volt még?
2014. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es, ha csak ítélkezni tudsz akkor inkább ne is válaszolj! Megvolt rá az okom, amiért így veszítettem el. Ezt is én kérdeztem még korábban, ebben benne van, ha valakit érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__5368..

A többieknek köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 4. 14:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Még semmilyen nem volt. Az ujjammal szoktam csinálni.
2014. ápr. 4. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez előfordul nők körében.
2014. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanigy voltam ..néha vagyok én is!!Egy plátói idegennel vesztettem el...Orgazmusod addig sose lesz mig nem tudod elengedni magad!!Meg ha télleg semmi érzelem nincs akkor sose lesz(nem tudom mert nekem se volt még érzelmes párkapcsolati szexbe részem)
2014. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!