Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Be kéne jelentenem előre hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be kéne jelentenem előre hogy lehet spriccelni fogok?

Figyelt kérdés

Van egy partnerem akivel eddig nem sokszor voltunk együtt de nagyon jó vele a szex, nos volt már rá példa hogyha eddig magamnak csináltam akkor olyan orgazmusom volt hogy spricceltem ilyet még sráccal sajnos nem sikerült átélnem csak is kizárólag saját magammal.

A múltkor viszont amikor együtt voltunk éreztem hogy nagyon nagyon közel vagyok hozzá szinte egy hajszál választott el tőle de sikerült "megakadályoznom" mert féltem hogyan reagálna ha eláztatnék ott mindent.

Illik az ilyet bejelenteni? Egyáltalán hogy hozzam fel?

"Szívem hoznál egy törülközőt mert lehet spriccelni fogok?" Vagy mi? :)

Elég kínosan hangzik...

Fiúk ti hogy élnétek meg ha nem számítanátok rá? Zavarna egyáltalán ez bárkit?

23/L



2014. ápr. 4. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt akarnám h beboríts vele :D nagy hülyeség volt visszatartani sztem, de ha ennyire zavar mondd el neki napközbe.
2014. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az az egy baj a dologgal, hogy ha elmondod neki, akkor mindig görcsölni fog, hogy sikerüljön elérnie nálad...
2014. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ő a párod vagy csak a partnered? ha párod, jobban elfogadhatja.
2014. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Csak partner, nem vagyunk egy pár csak szimplán élvezzük egymás társaságát de nem sűrűn kb 2 hetente egyszer ha összegabalyodunk.

Annyira nem ismerjük még egymást ilyen téren, meg én elég nehezen is nyílok meg.

Azért tartottam vissza a múltkor is mert mindig nála vagyok olyankor ott is alszom és akkor mindent összekennék nem tudom lehet csak én érezném kínosan magam ez miatt :D

2014. ápr. 4. 14:36
 5/16 anonim ***** válasza:
nem kell bejelenteni,ha ugy alakul spriccelj nyugodtan,szerintem izgatna is a dolog,egyaltalan ne erezzd magad kinosan,aztan majd megbeszelitek,nem kell gorcsolni ezen.En orulnek ha ilyen nom lenne,ugyhogy spriccelj csak jo sokszor!
2014. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem azt, hogy most, csak hogy volt már ilyen. onnantól számítani fog rá.
2014. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak a váratlanság lenne meglepö. Én jobban örülnék ha szolnál elöre.
2014. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jujj, én nagyon beindulnék ettől. Ritka kincs az ilyen csaj! Ne szégyenkezz, mondd el neki, hogy ez néha előfordul veled, így nem fog meglepődni ha megtörténik. Szerintem nem lesz ezzel gondja. Vagy ha igen akkor nem százas :)
2014. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nyolc válaszszból nyolc szeretné, hogy spricelj. Arányaiban ez nem rossz. De legyen úgy, hogy tízből nyol akkor is csak kettő nem értékelné. Bár még mindig ott van, hogy azzal a kettővel nem találkozol. Szóval ne fogd vissza magad. :-)
2014. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem jöhetne az arcomra is :D
2014. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!