Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek mit szerettek az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mit szerettek az ágyban?

Figyelt kérdés
Oké tudom ez relatív kérdés, mert minden nő mást szeret. De én nem azt kérdezem hogy egy nő mit szeret, hanem azt, hogy te mit szeretsz. Bármi amit szerettek azt írjatok le nyugodtan, akár a legtitkosabb vágyaitokat is. Előre köszönöm azoknak a hölgyeknek akik válaszolnak. :)
2014. ápr. 4. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Aludni. Egyébként meg mi az a relatív kérdés?
2014. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aludni. Tv-t nézni. Szeretkezni. Feküdni.
2014. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azt hogy olyan puha és kényelmes.Aludni inkább ezen érdemes mint fotel vagy padló.
2014. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
alucikálni
2014. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
figyelni egymást.
2014. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretik a puszikat, a simogatást, a csókokat, az ujjazást, a nyalást, a behatolást, a végén összebújva csókolást.Pont ilyen sorrendben.

Ezt pedig szenvedélyesen és vadul legalábbis én úgy vettem észre ez a leghatásosabb.

2014. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindent.....változó. Szeretem ha a partnerem egyik alkalommal gyengéd, odaadó, érzéki a másik alkalommal vad, perverz és durva. Ha kibilincseli a kezeimet és vadul megdug, ha fogja a fejem, hajam miközben kényeztetem a farkát, vagy ha hosszasan "kínoz" mielőtt elélvezek. De azt is szeretem ha finoman simogat, csókol.....mindent :)
2014. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Enni


Mancika 220kg-os 32N

2014. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legjobban aludni, utána jön a szex. Azon belül is az egyszerű, gyengédebb fajta. Nem szeretem a vad szexet és az extrém dolgokat.
2014. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez kedvtől függ, h épp milyen hangulatban van a csaj.

Én van amikor tök lassan szeretem csinálni, sok csókkal, meg simogatással. De van amikor jól esik a gyors szex. :)

De akármilyen is, a legjobb végén sztem az összebújás. :D

18l

2014. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!