Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nektek mennyi volt a leghossza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi volt a leghosszabb idő partner nélkül mióta aktív szexuális életet éltek? Hogy bírható ki hosszútávon?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

gyakorikérdéseken hülye kérdések feltevése segíthet elterelni a figyelmet.

sosem értettem, miért van itt ennyi hülye kérdés.

2014. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kb fél év-8 hónap.

Passz... én nem vagyok hatalmas szexualitású ember (heti 2-3 együttlét és boldog vagyok), szóval lehet engem azért nem ver földhöz, ha nincs szex. Bár kívánós is akkor vagyok és akkor van igényem a rendszeres szexre, ha van párom. Amikor nincs kit szeretni, akkor valahogy kikapcsol a szexualitásom.

2014. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1,5 év. Nehezen.
2014. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kb 2 év. Úgy, hogy nem foglalkoztam a dologgal. Aztán lett egy kis élvezet, az óta megint semmi.

Nem olyan nagy dolog, ha nem görcsölsz rá...

2014. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak 1,5 hónap. 1 hónapig simán kibírtam, utána hirtelen már nagyon nem bírtam tovább. Persze nem akárkivel szexeltem utána újra.



L19

2014. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
amióta elvesztettem a szüzességem nem voltam pasi nélkül
2014. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
6 hónap, és ez még jelenleg is folyamatban van. Szerintem egyáltalán nem nehéz kibírni. Nálam legalább is úgy van, hogy csak akkor kívánom az egészet, ha van valaki akit szeretek, és vele akarok együtt lenni. Egyébként simán kibírom, ameddig csak kell.
2014. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki értelmes választ adott. Nekem 2012 december óta nem volt semmi emiatt néha szinte azt érzem felemésztődök mert én a szeretetre meg a szerelmi dolgokra érzékeny vagyok. Jó hogy nem vagyok egyedül a kibírásban :D
2014. ápr. 4. 15:29
 9/12 anonim válasza:
20eve :D F
2014. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21 év F
2014. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!