Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne jobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés
ha ujjazásnál nem érzek semmi különöset szűzen az még nem probléma? úgy értem h ha nyelvvel csinálná barátom akkor biztos érzeném azt a jó érzést nem? csak mert még nem volt orál sose. és ha magamnak csinálom ujjal akkor se érzek semmit..de még akkor se ha a csiklómat ingerlem. ez miért lehet?
2014. ápr. 4. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert nem tudja mit hogy kéne. Nyalásnál se tudná, így nehezebb a dolog...

Ezért jobb, ha legalább az egyik tudja mit hogy kell.

2014. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az az igazság h ő nekem még nem csinálta. ezek a tapasztalatok az eddigi kis kalandjaimból adódtak. de ebből a 2 srácból egyik se volt tapasztalatlan. de egyiknél se éreztem semmi extrát. jó talán az egyiknél de az se volt nagy dolog. szóval nem így képzelem el az orgazmus érzést. és úgy gondolom ha magamnak se tudom elérni azt az érzést akkor más h tudná? meg csiklóorgazmusra minden nő képes úgy tudom. és nekem az se megy..
2014. ápr. 4. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden nő képes rá.Plussz érettnek is kell lenni hozzá.A testi fejletség nem minden esetben párosul szexuális érettséggel.
2014. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
23 leszek. meg kívánom is a szext és eléggé foglalkoztat a dolog. csak sajnos azon parázom h mikor az elsőre kerül a dolog akkor nem fogok kellő kép beindulni az előjáték során így biztos nem lesz kellemes érzés az első alkalom
2014. ápr. 4. 15:30




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!