Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jó lehet a szex egy kis mellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lehet a szex egy kis mellű nővel is?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsik a cicikéim. Eddig nem zavart, csak a barátomnak mindig nagy mellű barátnői voltak. Egyszer megjegyezte, h : "Neked tényleg semmi sincs ott.."

Azóta sokat voltunk együtt (többnyire ő kezdeményez), de mégis motoszkál bennem, h nem vagyok neki elég.


2014. ápr. 4. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Nemigazán, de bevállaljuk azért.
2014. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ezt neki tessék elsírni ne nekünk.


Ahány ember annyi hozzáállás. Attól mert itt szeretni és nem szeretni fogják a kismellű lányokat... hidd el, attól neked az ég egy adta világon nem lesz jobb!

2014. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet azzal is jó.:-)
2014. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem felületes,akkor semmi köze hozzá a mellméretednek.
2014. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem teljesen lapos akkor természetesen lehet. Én szeretem a kisebb mellű nőket, a mellszex egyáltalán nem vonz. Viszont ha totál semmi nincs neki, akkor azért egy implantra nem árt gyűjteni nem nagyra csak ilyen esztétikus 200m3 körülire mert egy nő mégis úgy nő ha van valami a melltartóba bármekkora is az a melltartó :) 24/F
2014. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Viccelsz? A mellméret a legfontosabb anélkül nem jó a szex bármit csináltok...


Őszintén mi a franc köze lenne hozzá?

2014. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

eleg taplo a baratod, hogy ezt igy megjegyezte...

ha igazan szeret, akkor nem kritizalja azt, amin csak mesterseges uton lehet valtoztatni. ilyen pl a mellmeret. ja, persze, hizhatnal is, de akkor meg tul nagy lenne a hatsod, akkor meg az lenne a baja...

szoval, szerintem a baratodnak csak szexre kellesz. addig jo vagy, amig lefekszel vele, de ha valami gond lesz, dobni fog, meglasd.

aztan ne legyen igazam.

2014. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mérgembe jó berugnék
2014. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne busulj kisbéka! Sokan vagyunk akik szeretik a kicsike cicikét. A nagy tögyektöl meg akár iszonyodnak. Ha dob a barátod, keress engem. Imádni fogom!!!!
2014. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
persze hogy igen
2014. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!