Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl gyorsan el megyek valakine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl gyorsan el megyek valakinek valami tipp? 18/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt körülbelül egy hónapja szeretkezünk is de még most is annyira ráizgulok vagy felizgulok a történetre hogy amint eljutunk az aktusig kb 10 másodperc múlva elmegyek. Próbáltam már több féle óvszert pl: késleltetős síkosítóval ellátottal, vastagított falúval hátha tovább bírom de egyszerűen semmi nem segít. A barátnőm biztat hogy semmi baj de engem nagyon idegesít. Valakinek esetleg volt már ilyen és ha volt akkor mit tett vagy mi volt ami használt?
2014. ápr. 4. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyatok előtte. Nem tudom, mennyi az a piamennyiség, ami segít, de én van, hogy el sem tudok menni.
2014. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Önkielégítéssel gyakorolj. Húzd el magad határig, aztán állj le (még időben), vársz egy kicsit és folytatod. Ezt egy darabig lehetőleg naponta. Barátnőd megértő, akár segíthet is benne (tehát ő csinálja neked kézzel ugyanezt). Simán helyre hozod magad vele.
2014. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ez valóban hatásos mert egyszer csináltuk már úgy de nem szeretnék minden aktus előtt inni. :)
2014. ápr. 4. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja kérd meg a lányt h segítsen be add a kezébe vagy ha akar szájjal. Így egyszerre menni fog a tovább bírás gyakorlása meg minél többet vagy előtte ruha nélkül annál kevésbé fog feszélyezni bármi.
2014. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon furcsa mert ha önkielégítést csinálok akkor viszonylag könnyen meg tudom akadályozni hogy elélvezzek és sokáig tudom húzni.
2014. ápr. 4. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Kivered előtte aztán bírni fogod. Egyet magaddal egyet a nővel élvezel, nem mind1? :D
2014. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam amit tudtam hogy segíthet azt megpróbáltam. De köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 4. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!