Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy átlagos férfi, illetve nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfi, illetve nő mennyi idő alatt megy el orális szex és normális szex közben?

Figyelt kérdés
2007. okt. 14. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam (és a barátomnál is úgy vettem észre)SOK MÁS MELLETT nagyban függ attól is, hogy mikor volt az utolsó orgazmus. Ha az "régen" volt már (nálam mondjuk ez 4-5 nap) akkor hamar elmegyek (akár fél perc alatt), ha mondjuk előző nap, vagy aznap már volt egy, akkor tovább tart...de egy csomó mástól is függ, de nekem most elsőre ez ugrott be. Ami még tuti, hoyg attól is függ, hogy mennyire vagytok egymásra gerjedve és, hogy mennyire ismeritek egymás testét.
2007. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt előzőt is én írtam, de elfelejtettem, hoyg nálam ebből a szempontból amjdnemhogy mindegy, hogy orálisról vagy normális szexről beszélünk. De azért tapasztalatom szerint orálisnál sokat számít, hogy ki mennyire "ügyes"... és mennyire szereti csinálni. Ha azt látom, hogy a pasim csak azért csinálja, hogy nekem jó legyen, ő nem élvezi, az már veszett fejsze nyele...
2007. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerűen fogalmazva az ÁTLAGOS férfi illetve nő nem létezik.

Ez mindenkinél teljesen másképp van. Volt egy lány akinek 1-2 perc alatt orgazmust tudtam csinálni, és egyszer kb. 20 orgazmusa volt egy éjszaka alatt. Egy másik lánynak kb. egy óráig tartott, és egyre nehezebben ment. A 4-nél már majdnem feladtam, de csak sikerült. :)

Nekem, ha egy lány orálisan csinálja, az kb egy óra, de függ attól, hogy a lány mennyire ügyes, és hogy milyen régen volt amikor legutóbb elmentem.

Mivel "kezdő" vagyok a normális szexben kb. fél perc alatt elmegyek (túl jó odabent), aztán max még fél percig tudom folytatni az aktust, szerencsére volt hogy ezalatt a lánynak is jó volt. Megkönnyebbültem amikor megtudtam, hogy a korai magömlés a kezdetekben, minden férfinál természetes.

Úgy hallottam hogy valaki képes rá akár 3 órán keresztül is.

2007. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Akkor az a lány neked nagyont hazudutt!!! Meg persze jól szinlelte!!! De ha igaz akkor tuti vmi baja is va csóri csajnak!!!
2007. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint melyiknek? De mint mondtam egész éjjel csináltuk, órákon keresztül.
2007. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Volt egy lány akinek 1-2 perc alatt orgazmust tudtam csinálni, és egyszer kb. 20 orgazmusa volt egy éjszaka alatt"---> sztem erre gondolt, hoyg hazudott neked a csaj és én is így gondolom... voltam én is olyan helyzetben, hoyg annyira odavoltam a fiúért és azt akartam, hogy büszke legyen magára, színleltem neki pár orgazmust (tudtam, hogy nem lesz hosszú távú a dolog, mert aztán elköltözött). Mit ne mondjak, tényleg dobott az egoján... persze ez nem jó taktika és nem is válasz a fenti kérdésre, de nem akartam magamban tartani.
2007. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Na igen, lehet, bár megmondtam neki is, hogy szerintem a legrosszabb dolog amit egy nő a férfival tehet, hogyha színlel. Ráadásul rendkívül őszinte lány.

Szerintem legalább 10 biztosan volt neki, ez biztos, mert sokszor jelezte, hogy kicsit pihennie kell, meg fél óránként csak volt neki, ha 2 perc alatt képes rá. És lehet, hogy tényleg nem "átlagos" lány, mert pl. eszméletlenül nedves volt végig. Nem szoktam mindíg észrevenni, hogy a lánynak mikor van orgazmusa. Kb így zajlott le egyszer: "Jó már? - Viccelsz? Már kétszer elmentem.."

Nem fogok erről vitázni, tévedhetek. De abban biztos vagyok, hogy minden lány más és más. Valakinek két perc, valakinek egy óra, valaki erre érzékenyebb, valaki arra. És ez velünk is így van.

2007. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem függ a gyakoriságtól és a párok egymásra gerjedési fokától.
2007. okt. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ,h milyen lelkiállapotban estek egymásnak,mikor voltatok utoljára együtt,és,h hatvankilenceztek-e.

Lelkiállapot:Mennyire tudsz a szexrekoncentrálni

Másodikat nem kell magyarázni.

69:a másikra figyelsz és nem magadra,aztán egysercsak jön a HÉV:D:D:D:D

2007. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3. válaszadőnak üzenem: tapasztalat, hogy hogy sikerülhet 3 órán keresztül:D:D Nő vagyok, és a párommal rettenetesen meg vagyok elégedve. és nem kevés az ijen eset imerősöknél sem.. de tényleg függ, hogy mikor volt utoljárra orgazmus. a régebben vagy még soha akkor korán elmegy a sex alatt, vagy legalábbis korábban. a nőknél sok tényező van: mennyire van felizgatva, kivánja e a párját, mijen pózban, mijen szögben vannak. az orális sexnél pedig a türelem az összhang, a vágy, és a ... a tudást akartam irni, de inkább partnerfügő..
2007. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!