Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk. Odafigyeltek arra. Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk. Odafigyeltek arra. Hogy elől, a sliccnél, kicsit látszojon pénisz?

Figyelt kérdés
sok srácnak látszimk a naciban. föleg sport alsókban de farmerben is, ezt direkt csinálják a srácok, ugy helyezik el, hogy na--ok--had lássák, vagy nem is tudjátok hogy eléggé látható?

2014. ápr. 5. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem szoktam vele foglalkozni
2014. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Értelmes ember csak akkor nem zárja be a sliccét, ha a már a döglött madárnak nem kell kalitka.
2014. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már hogy ruhán keresztül látszódik a dudor? :D


Azért úgy helyezem el, ahogy, mert úgy kényelmes, aztán hogy látszik e vagy sem...Bár a farmer meg alapból úgy törik hogy ott hajlik meg ahol kell. :D

2014. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te azt nézed? :o
2014. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem mindig kilátszik, tök mind1 hogyan állítom be. ja és nyílvánosan nem fogom igazgatni, az rosszabb mint hogy kilátszik
2014. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Direkt nagyobbnak látszódjon a dudor? :D


Szerintem ilyent senki sem csinál, talán véletlen látszhat. De hova tegye az ember hogy ne látszódjon? Soha nem szoktam nézni hogy na most látszik, hogy látszik, hanem csak ahogy kényelmes.... Általában balra hajtom a farkam a sztreccs boxerban a bal combomra, és így kényelmes. Mert ha lefelé hajtanám a farkam, akkor ha leülök valahol, akkor pont a két lábam közé csúszna be a bréé, és kellemetlen lenne mintha ráülnék a végére! :D


Ezért balra kell tűrni a farkat, és feszülős boxer nadrággal odaszorítani, hogy ne csússzon a combok közé járás, futás, ülés, között... :D

2014. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem között, hanem közben... :D
2014. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha kicsi lenne nem látszana
2014. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!