Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meleg/bi srácok. Nektek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi srácok. Nektek hogy sikerült elfogadnotok magatokban a másságot?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
idővel. nincs más választás. csak jól át kell gondolni, és rájössz, hogy nem a mássággal van baj, hanem azokkal, akik ez miatt gyűlölködnek.
2014. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem bi vok és nem tudok vhogy megbékülni vele, hogy a pasikat is megnézem. Most h itt a jó idő egyre több helyes srácot látok...:(
2014. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég lassú és nehéz folyamat. Nem azzal, hogy csatlakozol valami fanatikus melegklubhoz, vagy beneszélsz magadnak valamiféle meleg ideológiát.

Az viszont sokat segít ha átgondolod, hogy neked ki vagy mi a normális. Segítek: az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy kik vannak többségben!

2014. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó sok idő kellett, mire megbékéltem a helyzettel. Kamaszkoromban végig arra vágytam, hogy az én életem is olyan lehessen, mint a hetero srácoké, de ma már ha el is dönthetném a szexualitásomat, akkor is maradnék ilyen.


Viszont ha híre menne rólam a dolognak, az még mindig kellemetlenül érintene. Valamilyen szinten ez még mindig egyfajta gyenge pont, sebezhetőségi forrás számomra.


Elfogadom, de nem vállalom fel a többi ember előtt.

2014. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég nehéz volt, sokáig nem mertem gondolni a dologra, csak éltem az életemet és bámultam a fiúkat... Aztán egy ideig azt mondogattam magamnak, hogy biztos bi vagyok, "tehát nem lehet baj". Végül egyszer úgy alakultak a dolgok, hogy úgy éreztem, muszáj vagyok helyretenni a dolgot magamban. Innentől 2-3 hónapig beleástam magam a téma legmélyébe, olvastam utána, teszteket, bizonyítékokat kerestem, beszéltem más melegekkel, és a végén lett erőm beismerni és elfogadni magam előtt, hogy meleg vagyok és mindigis az voltam.

Azóta elmondtam egyik legkedvesebb barátomnak, aki 100%-ban támogat mindenben. És beleszerettem egy fiúba, kölcsönösen :) És gondolkodás nélkül Vele lennék, mintsemhogy megpróbáljak akármilyen nyomásra akármilyen ideának megfelelően egy lánnyal lenni.


Komolyan az idő segít csak, ha más nem. De más is segít, támaszkodj a barátaidra!

Hajrá!

2014. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Idő kellett hozzá...

20F(meleg)

2014. ápr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
Amit sokan is írtak már, idő kell hozzá. Mindenkinek más ez az út. Én 25 évesen jutottam el oda, hogy ok akkor meleg vagyok és akkor ezt éljem is meg. Azóta melegként élek, nyíltan vállalom és azóta sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb az életem.
2014. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem több év kellett.....mire átrágtam magam a "falon"
2014. ápr. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehéz! Utálod magad! Én minden elélvezés után utálom magam, bár már talán nem az összesnél. Amúgy meg mindig arra vágytam bár lenne egy normális kedves srác akivel lehet szex és persze lehetne simi, ölelés, bújás, csók. Sajnos ebből csak a szex az ami érdekli a többséget:( A hűséget hírből se ismerik. Én is néha azt mondom bár lehetnék ÁTLAG! Mondjuk ez külsőre is igaz mert én pl nagyon vékony vok:(
2014. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!