Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Újdonságot vinnék a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újdonságot vinnék a szexuális életünkbe, mit tehetek?

Figyelt kérdés
A barátom szeret irányítani az ágyba. Szeret mocskos dolgokat mondani,néha kicsit durva, ami nem baj, én is benne vagyok,hiszen élvezem. Egy kis újdonságot szeretnék vinni ebbe az egészbe, akár új szavak, új póz, akármi, de nincs ötletem. Segítsetek légyszi! Ilyen beállitottságú férfiak mit szeretnek/szeretnének csinálni/hallani az ágyban?
2014. ápr. 5. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írom ide le ment jelentenek.
2014. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az ágy egy jármű, aminek kormánya van és lehet irányítani?

mostanában sok az ilyen kérdés. rákeresni már nehéz lenne arra, amit vagy 50x leírtak ide, ugye?

2014. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!