Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (orgazmus? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (orgazmus? )

Figyelt kérdés

A barátommal még nem feküdtünk le,csak pettingelünk.Viszont még sohasem volt orgazmusom.Szinte mindig azt erzem,hogy pisilnem kell,ezert nem is engedem el magam kozben,mert nemtudom hogy ez most pisi vagy orgazmus,es mondanom sem kell,eleg kellemetlen lenne a baratom ujjara esetleg nyelvere pisilni.

Mit tegyek?

Normalis valaszokat koszonom:)


2014. ápr. 5. 16:20
1 2
 1/12 PearlDiver ***** válasza:

Őőő például menj el pisilni pettingelés előtt?

Akkor nyugodtan elengedheted magad.

2014. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérdezted már a barátodat a pisiszexről?

Nagyon sok srác titkon arra vágyik, hogy a lány az általa okozott orgazmustól spriccelje le, vagy egyszerűen ha kéri pisilje le.

2014. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Soha életemben nem kevertem még össze a vizelési ingert az orgazmussal. Valószínűleg csak pisilned kell, a kettő ég és föld, de mondjuk pisilni pisiltél már, azt az érzést csak felismered, nem? Ha meg szokatlan dolgot érzel, akkor az az orgazmus lesz.
2014. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű előtte menj el pisilni. És ha közbe rád jön engedd ki. Valszeg spriccelnél csak nem engeded imádni fogod, sok sikert!
2014. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha kozvetlen petting elott megyek el pisilni,nem lesz kellemetlen izem ott lent..?
2014. ápr. 5. 16:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szappannal meg vízzel kimosod
2014. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Szia ! Nálam is ez volt a gond, hogy amikor pettingeltünk úgy éreztem, hogy pisilnem kell és nem mertem elengedni magam. Közvetlenül előtte menjél el pisilni és mosd meg a puncidat.. akkor semmi gond nem lesz! És nem lesz fura íze se.
2014. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha megtörlöd a puncikádat akkor nem baz...:D
2014. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy buszoznom is kell a baratomhoz,szoval ha itthon elintezem ott akkor sem lennek benne biztos,hogy nem a pisiles a gond.
2014. ápr. 5. 16:37
 10/12 anonim ***** válasza:
a barátodnál nincs klotyó?
2014. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!