Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan pasi aki nem bánná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki nem bánná ha sosem láthatná a barátnője/szexpartnere mellét?

Figyelt kérdés

Igazából már a többedik barátom szólja le a mellemet, eddig akivel jártam senkinek nem tetszett és mind szóvá is tették.

Tényleg nagyon rondák, kicsik (olyan b körül), eresek, az egyiken hatalmas a mellbimbó és mintha minimálisan lógnának is. Szóval olyan, mintha rakétacsöcs -egybe parizercsöcs lenne. Még én se szívesen nézem magam a tükörben melltartó nélkül és valamilyen szinten megértem a srácokat, biztos jobbhoz szoktak.

De már belefáradtam a kritikákba, az ócsárlásokba, a célozgatásokra hogy ennek-annak jobb/nagyobb stb. van.

Van olyan srác, aki nem mellmániás és nem zavarná, ha sose látná a mellét a lánynak csak melltartóba szexelne vele? (melltartóban némileg elviselhetőek).

Igazából kíváncsiságképpen kérdezem, nem akarok jelenleg fiút magam mellé csak majd egyszer, ha összeszedem magam az önsajnálatból meg az önutálatból.

Műtét sajnos lehetetlen, nincs és nem is lesz rá anyagilag soha keret sajnos.


2014. ápr. 5. 20:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Igen megbánná.

Aki szeretni fog az ezekkel a mellekkel is el fog fogadni téged.

És igen látniuk kell, mert előbb utóbb így is úgy is meglátják.

2014. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha bármelyik is szeretett volna téged nem lenne ilyen gondod. Esetleg találj olyat aki tényleg szeret és nem a csöcs a lényeg hanem az ember és egymás boldogsága.
2014. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert s eggfejek. Ha már eljutok odáig, hogy szexszelnénk, biztosan nem ez lenne a legfőbb dolog, hogy kritizálni kezdjelek. Ez gyerekes gyökérség. Ezzel az erővel te meg kritizálhatnád a farkamat...
2014. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok. A combot, feneket, csípőt, hajat, kart viszont nagyon szeretem egy nőn.
2014. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

énis kritizálhattam volna őket, mert nincs tökéletes ember

de utálom az ilyet, nem értem, mire jó ha szekáljuk a másikat nekem nem esne jól megbántani senkit

szóval akkor szerintetek nincs olyan, aki elviselné, hogy eltakarom?

2014. ápr. 5. 20:05
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a rossz mellben, és a rossz fenékben sem. Nyugodtan küldj képet és akkor alátámasztom a mondandómat. Láttam már mindenféle mellet és egy barátnőmet sem szóltam le ezért, a barátaid nyilván csak tahók. Sajnálom.
2014. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
de, sokan elviselnénk. volt már mindenféle, szilikon is. ha nem látom az sem érdekel.
2014. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Mekkora barmokkal voltál te együtt...istenem.


Nem hiszem, hogy bármelyik férfi elfogadná, hogy mindig melltartó van rajtad szex közben. De nő vagyok, lehet, hogy tévedek ezügyben.


Elhiszem, hogy a kritika gátlásossá tett, de tedd túl magad rajta. Aki szeret, az elfogad.

2014. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

igazából már képtelen vagyok rajta túltenni magam. volt hogy évekig egyedül voltam már, nagy keservesen elfogadtam magam és a mostani barátom pedig ma a földbe döngölt kb.

elkezdte mondogatni hogy az osztályában kb. minden lánynak hatalmas, meg melyiknek hogy áll meg ilyenek és akkor visszavágtam, hogy ez rohadtul nem érdekel és hazamentem.

miért várjak csodát ha eddig soha senkinek nem volt jó

nem szoktam fényképezgetni undorodok attól is ha csak rá kell néznem

2014. ápr. 5. 20:12
 10/24 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? gyerekekkel kezdtél.
2014. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!