Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miben volt más partnereid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben volt más partnereid puncija?

Figyelt kérdés

:D Szerintem elég egyértelmű a kérdés, részletesebb leírás kéne h milyen volt az egyik és milyen a másik (hozzá képest). Volt-e meglepetés ilyen téren?

Hülyeséget szerintem hagyjuk, így is elég vicces a kérdés, jó lenne normális válaszokat (is) kapni. Thx!



2014. ápr. 5. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az, még egyet se láttam. 50 F
2014. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Látom, eddig 1 válasz se jött :-/
2014. ápr. 5. 21:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért ezen most komolyan meglepődtem :D
2014. ápr. 5. 21:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik teljesen más volt, ahogyan a test is, az érintés, az ölelés, a csók, a minden.
2014. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem azt írtad, hogy mind egyforma volt :-)


Konkrétabb leírással még el is tudnánk képzelni miben. :D

2014. ápr. 5. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint érzésre vagy kinézetre?
2014. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Érzésre!
2014. ápr. 5. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkie mas. Formaja,erintese. Minden nonek mas a csikloja,szinte egyedi,olyan mint az ujjlenyomat. Szovel 2 egyforma nincs.
2014. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első tág volt, enyhén salátapuncis tinicsaj, aztán jött egy hamburgerpuncis kis feszes suna, majd követte egy babapuncis szintén szűk sunci, közben volt még egy salátás MILF is az első kettő közt, de nem volt barátnő. Szűk volt, de nem feszes, ellenben úgy tudott nedvesedni, az elsőnek meg spriccelős volt a puncija ha jól megdolgoztam.

Aztán volt még bundás babapunci is csak úgy mellékesben, meg egy szűz punci is amit végül nem dugtam meg, de többször elélvezett tőlem. :) Az is hamburgerpunci volt és enyhén bundás. Szopni viszont tudott a gazdája. :)

2014. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ennyi különbség volt? Egyik kicsit szűkebb volt és másképp nézett ki?
2014. ápr. 7. 16:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!