Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok most léptem ki egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok most léptem ki egy kapcsolatból pár éves volt szerintetek? A gáz, hogy csak alkalmi kapcsolatra vágyok úgy hogy a esetleges partneremmel úgy legyek hogy neki is teljes értékű legyen jól érreze magát?

Figyelt kérdés
meg hol találok ilyen lányt aki erre vállalkozna csak egymás örömszerzése céljábol? (22-éves srác)
2014. ápr. 5. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz drága Miki.....élvezd az életet és érezd jól magad, én is ezt tenném a helyedbe :) N
2014. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 manó1235 ***** válasza:
Tele van minden ilyen kis csitrikkel nem nehéz találni ilyen csajt. Az igen eléggé szerethetted az exed ha ennyire megviselt.. hogy máris dugópajti kell :D
2014. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szeretni szerettem de de már egy ideje egyre kevésbé és mostanra már nem az hogy kel egy pár az abból adódik,hogy a volt kapcsolatomba ez elévült és én kényeztetem de vissza fele már nem volt
2014. ápr. 5. 22:00
 4/6 A kérdező kommentje:
de nem csitrit keresek hanem olyat-olyanokat aki szintén nem párkapcsolatra vágyik
2014. ápr. 5. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Első randin tisztázd és egyeztesd az illetővel, ha akarja, lesz második randi, vagy még aznap este...
2014. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm remélem lesz rá jelentkező de ha itt valaki írna csak jelzem békés megyei vagyok
2014. ápr. 6. 01:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!