Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Általános dolog, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános dolog, hogy a középkorú férfiak nagy részének nem úgy áll a pénisze, mint a cövek, hanem kicsit bizonytalanabbul?

Figyelt kérdés
Ifjúkoromban ahhoz szoktam hozzá a fiatal pasikkal, hogy a legapróbb ingerre is úgy állt a farkuk, hogy majd átszakította a nadrágot. Kőkeménynek és fáradhatatlannak tűntek. Aztán ahogy cseperedtem én is (most 26 vagyok), a szerető férfiak életkora is harminc, majd negyven fölé kúszott, és valahogy a péniszek is veszítettek keménységükből. Nem szexelnek kevesebbet vagy rosszabbul ezek a férfiak, de gyakrabban előfordul, hogy lelankadnak, és úgy általában már nem merednek olyan sziklaszilárdan és minden kis leheletre. Ettől függetlenül teljes értékű szexuális életre képesek, hiszen ha lehetőség nyílik rá, naponta többször is megdugnak, de azért mégis más. (Most úgy hangzik, mintha rengeteg csávóm lenne egyszerre, pedig ezek egymást követő hosszabb-rövidebb kapcsolatokból levont következtetések.) A huszonkevés éves srácoknak már csak attól felállt, ha harapdáltam az alsó ajkam. Most az idősebbek közül bezzeg néha már szex közben is lelankad egyik-másik pasi, főleg ha ők vannak alul. A minap egy 46 éves pasiba zúgtam bele, és kétségbe vagyok esve, mert bár feláll neki annyira, hogy napi négy-ötször is szeretkezzünk, ha van rá lehetőségünk, de nem olyan kemény, és nem lehet olyan szabadon megválasztani emiatt a pozitúrákat sem, többször kicsúszik, és emiatt néha olyan erőltetettnek érzem az együttléteink némelyikét. A kérdésem a tapasztaltabbaktól: vajon csak nekem sikerült ilyen félimpotens pasikat kifogni, vagy a fent leírt jelenségek tök általánosak? El kéne fogadnom, hogy olykor lelankadnak a pasik és nem mindig kőkemények, vagy keresnem kéne a megoldást a helyzetre? Az húszéves kori "majd felrobban"-erekció tényleg a legtöbbeknél eltűnik a korral? Vagy csak engem nem kívánnak eléggé?
2014. ápr. 5. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 19-20 éves koromban voltam idősebbekkel, szóval akkor, mikor a lehető legkívánatosabb egy nő, de én is ezt tapasztaltam. Vagy nem olyan fokú a merevedés, vagy időnként lelankad.

Valószínűleg a korral, életvitellel jár, gondolom a dohányzás, ivás rásegít. Nem szerettem én se, hiányzott az a kőmerev, maj' felrobban - és élvezés után 5 perccel újra merev - állapot.

Viszont olyan pózban, ha én vagyok felül, úgy a mostani 20 éves szeretőm is néha lelankad, ő azt mondta hogy akkor, ha nem diktálok pont olyan tempót, ami neki nagyon jó lenne (de ez fordítva nőknél is így van, hogy elmúlhat az izgalom ha más ritmusra vált).

Nem hiszem, hogy nem kívánnának eléggé, volt aki hónapokig levelezett és kért, hogy szeretkezzek vele, akkor minek feccölt volna bele ennyi energiát... egyszerűen csak nem olyan soknak, mint fiatalon.

2014. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az èn szexpartnerem 41 éves és kőkemènyen áll a farka, több menetet simán bir, és jó kondiban van :)
2014. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú nekem egyszer kifejtette egy 34 éves srác, hogy már neki 28 évesen sem ment olyan gőzerővel, mint 18 évesen. Annyira nem kérdezgettem a részleteket.

Azért nyilván idővel alábbhagy az aktivitás, de ez egyénfüggő is. ja meg nőfüggő is.

2014. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azoknál vettem ezt észre,akiknek kicsi volt a mérete!De ők fiatalok voltak még régebben. 22-25 évesek. Hiába állt, nem volt elég kemény,és a méret miatt érezni se lehetett annyira....


Viszont kortól függetlenül akinek jó mérete volt,azzal ilyen probléma nem volt.Bár én 4-5 menetig nem jutottam el már 7 éve senkivel sajnos :DDDD max 3. menetig csak.

2014. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!