Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Későn kezdtem a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későn kezdtem a szexuális életem és nem is nagyon éltem ki magam?

Figyelt kérdés

22 múltam mikor elveszítettem, azóta két férfivel volt csak kapcsolatom, szerelmes vagyok de, úgy érzem valami hiányzik, bulik,pasizások ilyesmi.


munkám és suli mellett sosem értem rá kikapcsolódni az elmúlt évek alatt=( és a nagy Ő sem akar megjelenni:D

25/L


2014. ápr. 5. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd ha X férfi ment rajtad végig és ugyan ezt fogod érezni, csak bánni fogod, akkor rájössz, hogy nem ez hiányzott.
2014. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ezen az úton haladok, már 21 évesen, és nagyon félek, mert vágyok a szerelemre, de mégsem leszek szerelmes, életteli vagyok, de én is ezt érzem, valami hiányzik.
2014. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én nálam csak beteljesületlen szerelmek vannak


más már férjhez ment stb, én meg itt kullogok hátul

2014. ápr. 5. 23:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Most a bulik és a pasizás hiányzik vagy a házasság??
2014. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindegyik kicsit, de én már családra vágynék inkább lassan
2014. ápr. 5. 23:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Ellenkező esetben lehet,hogy az lenne rossz,hogy alig van/nincs munkalehetőséged. Úgy viszont hiába lenne nagy Ő, anyagiak miatt nem tudnátok gyereket vállalni... Sajnos nincs olyan,hogy minden stimmel. Szerintem ez még a jobbik eset. Én pl. eljártam és ismerkedtem tini koromban, most viszont 1 hónappal érettségi előtt majd' beleőrülök a tanulásba. Hogy bejussak egyetemre és még vihessem valamire. Ez a pár válasz most a szombat esti kikapcsolódás... mit ne mondjak, ideális.


L/19

2014. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én kibuliztam magam, pasijaim is voltak, most van 1 komoly kapcsolatom... viszont szenvedek, mert nincs munkám.

A bulikat be lehet hozni, férfiak is bármikor lehetnek az ember életében, viszont ha rossz szakmát választott annyi neki.

2014. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ywerd ***** válasza:
Kedves kérdező! 25 évesen még semmiről sem maradtál le.Bulikról,pasikról sem.A legnagyobb hibát akkor követnéd el,hogy lehorgonyzol egy mellett...Bár ha csak a buli hiányzik,azt párral is meg lehet oldani(bár a barátnőm saját bevallása szerint "kútba nem hord vizet").Sokkal jobb ha már most tudod mi hiányzik,mintha 40 évesen kezdenél el élni,ahogy rengetegen csinálják :) Remélem segítettem :P
2014. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi , de nincs pasim =(
2014. ápr. 6. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!