Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tapasztalatlan vagyok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan vagyok, hogy válasszak óvszert egyedül (többi lent)!? 25L

Figyelt kérdés

- Az illető férfi még nem tudja, hogy mostmár ágyba szeretnék vele bújni, így lehet hogy nem is lesz nála óvszer! Emiatt szeretnék vinni magammal, de nem tudom, hogy mi alapján vagy hogyan kellene egyedül óvszert választanom??

(Nem szeretnék az óvszerek előtt ácsorogni egyedül fél órát.)


- És szerintetek mennyire ciki vagy nem ciki, mit gondolna a pasi arról, ha mondjuk benyögné "akció" előtt, hogy hopp, nála nincsen óvszer... én meg azt mondanám, hogy semmi baj, mert nálam van!??



2014. ápr. 6. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én normál Durexet vettem, amikor a te helyedben voltam. Csak a biztonság kedvéért. Mindenki, aki nemi életet él, ne szégyelljen óvszert tartani magánál.
2014. ápr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
vegyél mindből
2014. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz ha van nálad, velem is előfordult már hogy a pasinál nem volt igy elővettem a táskámból csábítóan ránéztem egy kis mosollyal az arcomon és már kapta is ki a kezemből....:)
2014. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

áh :l de irigylem az ilyen embereket

nekem mikor fog ilyet mondani egy lány hogy lefeküdne velem? :(

2014. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
menj be a patikába,nyisd ki a szád és mond hogy pont ekkora méretben kéne óvszer :)
2014. ápr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy. Én a durexet használom. Fiatalként talán jobb az olcsóbb kategória, mert az vastagabb, és tovább bírja benne a férfi. A mai olcsóbb kategóriát nem ismerem, de ha anyagilag megengedheted magadnak, akkor nézd meg milyenek. A legjobb talán az lenne, amelyik vastagfalú, és rücsis kívülről. A srác tovább bírná, mert nem éri olyan sok inger - ne félj, azért bőven elég lesz neki. Téged meg a felülete izgatna jobban.

Ha egy lánynál már az elő alkalommal van óvszer, az vegyes gondolatokat ébreszt. Nagyon jó, mert van, és vigyáz magára. vagy Ilyen könnyen kapható, hogy fel is van készülve?

Friss, bontatlan csomag legyen, és csak akkor vedd elő, ha már csak ez az akadály. Mond el neki, hogy te így tervezted, meglepetésnek szántad, és ezért készültél. Ha van nála, akkor csak később meséld el neki, hogy neked miért van. Innentől viszont a tesztek miatt kibontott csomagok is elfogynak. Azt gondolom tudod, hogy csak a sértetlen, frissen kibontott darab használható - rendeltetésszerűen. :-)

36Ff

2014. ápr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért ezt nem így kéne. nem minden férfinek jön be, ha hirtelen lerohanják - a közvélekedéssel ellentétben.
2014. ápr. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 pff.


Kérdező, vegyél nagy mennyiségben lila durexet "Durex Extra Sensitive" és ugy nem 3-500 ft darabja hanem ilyen 50... Az teljesen jó fajta :) Sok sikert és tisztelet neked, amiért ilyen vagy.

2014. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6#

Köszönöm a részletes választ. :) A pasi 30 éves, nem tudom hogy meddig bírná, mert még nem voltunk ugye együtt, meg egy jó ideje ő sem volt már senkivel (ahogy én tudom). Könnyen kaphatónak szerintem nem fog nézni, mert már 3 hónapja tart a dolog, max. meglepődne, mert szerintem azt hiszi, hogy én még hónapokig akarom húzni. :P

Legalábbis remélem, h emiatt nem nézne könnyen kaphatónak. :)


7#

Nem rohannám le, már tényleg 3 hónapja ismerkedünk...

Vagy az kevés?


8#

Köszönöm és a tippet is :) Mondjuk az ár az most nem számít (nem azért, mert nem engedhetném meg magamnak), csak fő a biztonság.. :)

2014. ápr. 6. 14:40




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!