Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok. Ti mit szeretnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ti mit szeretnétek, hogy a pasitok mit csináljon a szexben? Szeretitek ha kinyal? Vagy mit szerettek és mit utáltok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szeretem ha kinyal. Én meg cserébe leszopom. Persze csak ha kedvesen viselkedik. :)
2014. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Az orális és az anális szex nem kedvemre való. Marad a klasszikus szex. Nem jönnek be az extrém helyszínek, a kacifántos pózok. Szóval ne akarjon semmi extrát, ne vaduljon, és ne legyen igénye napi szinten a dologra, pláne ne többször is egy nap.
2014. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Jó, ha vevő új dolgokra, meg ha van összhang. Utálom viszont, ha rámerőlteti, amit ő szeretne, vagy erőszakos, esetleg önző. Az is rém rossz tud lenni, amikor látni egy pasit, hogy max. azért figyel oda rád, okoz örömet, mert úgymond "muszáj" és alig várja, hogy túl legyen rajta, majdan ő következhessen. Ennél kiábrándítóbb nincs is.
2014. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az orális szexet,viszont az anális szexet soha nem akarom kipróbálni. Szeretem ha a pasi irányít és kényeztet. pl. ha masszíroz vagy ilyesmi


20 L

2014. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#2-es te piszok kemény figura lehetsz...
2014. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy furi, de én nem szeretem ha nyalnak. Illetve egyszer-kétszer próbálta az exem, de aztán csókolózni nagyon gáz volt, nekem meg csók nélkül a szex nem szex.. ahh tudom, problémás egyén vagyok :D
2014. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kérdezném most tőletek, hogy a barátnőmet erről nem szeretném megkérdezni és nem tudom hogy ő szeretné-e :/
2014. ápr. 6. 15:57
 8/19 anonim ***** válasza:
h kinyald? hááát.. kérdezd meg simán.. de ne ezekkel a szavakkal, hanem h "bejön-e neked, ha a számmal kényeztetlek ott lent?"
2014. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Utálom: szado-mazo, anál, bangade


Semleges: nyalás


Nagyon szeret: ujjazás, hát csókolgatása, masszírozás.

2014. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem minket vegyél alapul, mert nem minket fogsz trütykölni :D


A szex egy olyan téma, ami soha nem lehet tabu. Arról nyíltan kell beszélni mert meghal az élet. :/

2014. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!