Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket zavar az, ha valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar az, ha valakinek nevetéskor nagyon kilátszik az ínye?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 16:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
eléggé.
2014. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem zavar
2014. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Rékcsi ***** válasza:
Ismertem egy srácot aki amikor nevetett a foga nem is csak az ínye látszott ki, szóval engem ez taszít
2014. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én tényleg olyan vagyok, hogy nagyon kilátszik az ínyem, ha nevetek, akár csak kicsit is. Engem rettenetesen zavar, de minél több emberrel beszélgetek annál jobban meg vagyok győződve, hogy nem nagyon érdekli ez az embereket. Egyáltalán nem azt nézik, hogy "jaj de csúnya, meg "lófejű" ", hanem az érdekli őket, hogy mennyire lehet beszélgetni az illetővel. Az összes többi másodlagos. Attól, hogy kilátszik a fogad, lesznek barátaid sőt még pasid is, ha olyan a személyiséged.
2014. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!