Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a nők is ugyanúgy vágynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők is ugyanúgy vágynak a testiségre, mint a férfiak, akkor miért hangoztatják folyton ennek ellenkezőjét?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem ezt hangoztatom, hanem, hogy imádom a szexet.
2014. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a szexet, soha nem mondtam hogy nem szeretem...
2014. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert vannak a r*bancok akik a lehető leggyakoribban és legtöbbet csinálják, és vannak akiknek a szex nem létszükség az életben maradáshoz!

21F

2014. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én e lehető legGYAKRABBAN csinálom, ugyanazzal az emberrel már mióta. Én is ribi lennék? :O
2014. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem minden nő vágyik rá ugyanúgy. És nem mindig. Én alapvetően szeretem a szexet, ha van kivel. Most viszont nincs, és tökéletesen megvagyok így, nincs hiányérzetem, úgy telnek a mindennapjaim, mint máskor. Nem vagyok feszült, jól érzem magam, stb. Nem hiányzik se a párkapcsolat, se a szex. Így kijelenthetem, hogy jelenleg egyáltalán nem vágyom testiségre. Nyilván ha lesz egyszer párom, és még friss lesz a dolog, akkor naponta vágyni fogok a szexre, aztán ez később alábbhagy, mint máskor, és akkor megint nem fogok rá úgy vágyni. Ez a dolog nem fekete és fehér, mint ahogy a nők érzései, gondolatai se. Változik a korral, az idővel, az élethelyzettel, a kapcsolati státusszal, kb. még az időjárással is.
2014. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ywerd ***** válasza:
0%

Mert álszentek és prűdek.Nem egy kolléganőm arcát festette paprikavörösre a helyzet ,amikor kellően cizellált körmondatokkal hívtam fel a figyelmüket arra,hogy ha olyannyira bűnös dolognak tartják a szexet,akkor a gyerekeik,ugyan mondják már meg,hogy készültek? :)

De ez szerintem egyénenként változó,függ az egyén személyiségétől,szexuális tapasztalataitól,preferenciáitól,a neveltetéstől,a kortól amelyeben él v amelyben felnőtt...

2014. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kedvencem meg, amikor (foleg videken jellemzo) van egy hazaspar, akik gyakran nyomatjak a hancurt (egymassal, nyilvan :D ) megis a kapcsolat holgytagja, megkapja a "fehermaju", "kikapos" ne-adj' isten, "ku..a", "ri..c" jelzoket...


Fejtsetek mar ki lanyok, ha a baratotokkal/ferjetekkel csinaljatok, az miert ribiseg???

2014. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én ilyet még itt se olvastam. csak olyat, hogy kordában tudják tartani a vágyaikat. elviselik, ha egy darabig valamiért nem lehet. nem csalják meg könnyen a barátjukat. nem érdekli őket minden más férfi. ilyeneket olvastam.


ebben hol látod azt, hogy ha kezdeményez náluk a fiújuk, akkor nem szeretkezik át az éjszakát minden elképzelhető módon?

2014. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!