Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek bejönne a prostizás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejönne a prostizás?

Figyelt kérdés
Szeretnék több pénzt összekeresni suli melett és ez volt a utolsó lehetőségem. Nem arra a prostizásra gondoltam ,hogy kiállok a sarokra hanem erre a netesre.Segítenétek ,hogy találjak partnereket?

2014. ápr. 6. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fog. Inkább menj el takarítónak, az fix összeg és nem is kell seggbedugatnod magad.
2014. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább, minthogy nyelvtanból korrepetálj...
2014. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu kérdés, de ha mégsem, akkor itt érdeklődj: [link]
2014. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdésként 2.000ft-ot tudok adni a szolgáltatásodért.
2014. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj egy privátot, én támogatnálak pénzzel és ha mindketten jól járunk akkor miért ne.
2014. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amennyibe saját lakásodban (bérlakásodban) fogadod az "ügyfeleidet" bárki mástól függetlenül, és egy nap csak egy ügyfelet fogadsz, akkor is megkereshetsz napi 12-15000 Ft-ot. Ha csak munkanapokon dolgozol, akkor is meglehet a 300 ezer havi bevétel... Ha bírod gyomorral, akkor jobb mint titkárnősködni...
2014. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Prostizásnak azt hívják kicsi szivem mikor valaki elmegy egy örömlányhoz és igénybe veszi a szolgáltatásait. A kérdésed szerint te pénzt szeretnél keresni szóval prostituált szeretnél lenni rengeteg féle módja van neki de nem hiszem hogy a szexuális szolgáltatásokkal kellene kezdened. Pár tanácsot tudok adni. Írj ha szeretnél beszélni róla.
2014. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj gyerekek ne vegyétek már komolyan az ilyeneket! Szerintem 99% hogy az író egy fiatal fiú aki csak kiváncsi arra hogy mennyi kanos hülyeugrik be az ilyennek és irogatja a szaftos pár ezer forintos ajánlatokat.Ha én ilyen helyzetben lévő lány lennék akkor tuti nem egy ilyen oldalon kérnék segítséget.Ha ezt az oldalt megtalálta a neten akkor pár perc alatt megtalálná az erre alkalmas hirdetési oldalakat is....
2014. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!