Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez most csak szimplán szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak szimplán szexuális vonzalom? Nem bíírom!

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot. Jó sokat beszélgettünk, tényleg megnyíltunk egymásnak, és segítettünk, amikor a másik lelkileg a padlón volt. Van egy szexuális kisugárzása, fel is tűnt, de komolyabban nem foglalkoztam vele. Aztán amikor először álmodtam vele, nem is akármit... Sokat szoktuk húzni egymást, hogy hűű, milyen orbitálisat szexelünk, stb, de én kezdem egyre komolyabban venni, és úgy érzem, hogy szinte bármelyik pillanatban elszáll az önkontrollom, és rávetem magam. Múltkor találtunk egy baltát a takarásban a próbán, azzal hülyéskedtünk, aztán egyszer csak fogta a baltát, mögém állt, jó szorosan, bal kezét a hasamra tette, jobb kezében a balta a nyakamnál, és a fülembe suttogott. Hát én az hittem, hogy ott csöppenek el. :D

Most jó ideje sajnos nem beszéltünk. Hiányzik a hangja, hiányzik a mosolya, az illata, a jelenléte, és a sok-sok beszélgetés, az ömlengései, a filozofálgatások. Közben meg tényleg úgy érzem, hogy ha nem dug meg azonnal, akkor én fogom őt. :D Szeretnék vele többet találkozni, de nem tudom, hogy hogy tálaljam ezt neki, mert kedves haveroknak köszönhetően szerintem már így is azt hiheti, hogy valami többet táplálok iránta, az pediglen nem szerencsés, főleg úgy, hogy kijelentette, ő szeret irányítani, és udvarló típus. Más kérdés, hogy összeegyeztethetetlen ezzel a méérhetetlen szexualitást árasztó tekintettel.

Soha nem éreztem senki iránt ilyen vonzalmat. Azt meg, hogy csak megdugjon, nem akarom. Vele akarok lenni. Csak hihetetlen türelmetlen vagyok.

L/18 F/19



2014. ápr. 6. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebbol az lesz hogy csak megdug es ennyi..
2014. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haha mondjuk olvasom én is :D jó tudni ezt :P
2014. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó vicc volt, majdnem bejött. ;)
2014. ápr. 6. 18:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, akkor hívj fel, hogy mikor, hol!:D
2014. ápr. 6. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben ugyanebben a cipőben járok, mint te. Szerintem csak szexuális vonzalom, nálam legalább is az lehet a dolog. Az igazság az, hogy ha ennyire jóba vagytok, nem érné meg, hogy csak úgy rávesd magad. Próbáld meg kitudakolni, hogy ő akar-e tőled többet, de ha nem, szerintem ne cseszd el a barátságotokat egy dugás kedvéért.
2014. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!