Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbiangel kérdése:

Miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem Őt. A gond csupán annyi, hogy én nem szeretek szexelni.... Azt hiszi, hogy én akkor nem is szeretem Őt annyira, pedig ez nem igaz, tűzbe tenném Érte a kezem is! Kb. Minden 2. Nap vagyunk így hát együtt az ágyban, néha még ritkábban történik aktus... Magamat hibáztatom, tudom, hogy nem normális ez az egész, tanácsokra lenne szükségem! Pszichológushoz kizárt, hogy elmegyek...

Plusz egy infó: életemben sokszor élveztem már el, de nekem nem akkora élmény az egész...


2014. ápr. 6. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az elején is így volt?
2014. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tehát minden 2. nap van szex?
2014. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki tud rendesen elégíteni a párod?
2014. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha vonzódnál hozzá,akkor hidd el kívánnád(és ez nem függ attól, hogy kielégít-e téged!)
2014. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, az elejétől fogva így van sajnos... Minden 2. nap általában, ritkán van másképp...
2014. ápr. 6. 20:24
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem elégít ki, mert én nem akarom... Nincs szükségem, csakis ölelésekre, csókokra, szeretetre, de szex... nem értem mi lehet velem..
2014. ápr. 6. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne hozzád hasonló aszexuális partnert keresned, mert ha a párodnak van rá igénye, a későbbiekben erre biztosan rámegy a kapcsolatotok.
2014. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Később biztosan rámegy a kapcsolatotok... Tipikus magyar gondolatmenet.... Ne sértődjön meg senki, mivel én is magyar vagyok, rám is jellemző ez a fajta látásmód, viszont tapasztalom jelenleg külföldön mennyire pozitívabb mindenki... Én és a párom nagyon szeretjük egymást, a kezünket is tűzbe tennénk a másikért! Szóval kedves előttem válaszolónak: Kizárt, hogy rámenjen a kapcsolatunk.
2014. ápr. 7. 20:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Oké, igaz, én magamból indultam ki. Nem kéne életem végéig olyan partner, akivel olyanok vagyunk, mint a testvérek, és csak ülünk egymás mellett. Mindezt nőként mondom. Nekem kell a szex, és a férfiak ezzel pláne így vannak. Ha együtt maradtok, attól még ő meg fogja kapni a napi betevőjét, legfeljebb mástól. Gondolom nem 50-60 közt vagytok, amikor már nem annyira fontos a szex.
2014. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én fiatal nő vagyok, 25 éves, párom 37. A nap 24 órájájából 24 órát együtt vagyunk, egy helyen dolgozunk, egy időben... Nincs és nem is lesz alkalma megcsalni engem, ez biztos.
2014. ápr. 7. 21:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!