Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi izgatóbb? Közöljem előre a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi izgatóbb? Közöljem előre a barátommal, hogy szexelni akarok a következő találkozónál, vagy inkább majd akkor ott helyben?

Figyelt kérdés

Most pár napig nem fogunk találkozni, el kell utazzon. Még friss pár vagyunk, 2 hónapja ismerjük egymást nagyjából, nem szexeltünk még. De tök türelmes, sőt, türelmesebb mint én. Ma ruhában szexeltünk (mert szűz vagyok és kicsit azért tartottam még)de most már legszívesebben rögtön visszahívnám hogy adjon nekem rendesen...!!!! De ezzel most várnom kell, mert már a reptérre tart. Addig utalgassak neki telefonban valami vadító szöveggel? Vagy inkább majd ott közöljem hogy akkor most aztán grrr...bocsi, a megfogalmazásért ... :D

L/19



2014. ápr. 6. 20:18
 1/3 anonim válasza:
Ha azt a verziót választod, hogy nem mondod meg neki előre, hanem helyben akkor legyen nálad gumi mert lehet, hogy váratlanul éri és nem készül fel előre gumival
2014. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Max 1 nappal előtte mondd.. megbazódnék az idegtől h mikor jön már el az alkalom. :D
2014. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most kezdd el izgatni üzenetekben, hogy nagyon kívánod stb.
2014. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!