Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ezt nem tudom. Szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem tudom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Hogyha valaki megcsókol akkor annak nyelvesnek kell lennie?(még nem csókoloztam ezert nem tudom)mert van egy fiú akivel ugy nez ki hogy most majd lesz valami és ő már csókolozott és nem tudom,nem szeretnék leégni..

Az első csóknak általában milyennek kellene lennie?



2014. ápr. 6. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már ezeket a törvényszerűségeket. Mi az, hogy "kell lennie"? Majd jön az magától.
2014. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hagyd h irányítson. lehet elsőnek csak egy szájrapuszit ad és csak utána fog nyelveset. ne aggódj ezen, jön majd ösztönösen :)
2014. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek mindig olyannak kell lennie, hogy illemből a manduláit is megnyalod. Ha nincs mandulája, akkor a gégefedőt.
2014. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak természetesen kell viselkedni, Mivel (feltételezem) te vagy a lány, neki kell "vezetnie". Bízd rá, hogy tegye ahogy kell. Engedd magad :)
2014. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hidd el, bármit mondunk, bármilyen tanácsot adunk, az közben tuti hogy nem fog eszedbe jutni, arra fogsz koncentráln, hogyi nehogy elszard.
2015. márc. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!