Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok mi a? .

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a? .

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a nyíltan meleg srácokról?

21 F-Meleg


2014. ápr. 6. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi. Ők is emberek :) Nekem vannak homoszexuális ismerőseim (fiúk is és lányok is), de konkrétan semmi bajom sincs velük. Ők azok a típusok, akik nem akarnak felvonulésokon részt venni, és egyéb figyelemfelkeltő dolgokat művelni.

És arra jöttem rá, hogy ha valaki homoszexuális nem kell, hogy azt jelentse, ő különösebb, vagy külömb... Ő is ember, és ... sorolhatnám. Leegyszerűsítve semmi bajom ameleg srácokkal. Sokszor sokkal jobbak barátnak alapanyagnak, mint egy lány a lánynak...... Ennyi. 21L

2014. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi én sem vagyok az a feltűnő típus,és a lányok szerint elég jól nézek ki de ilyenkor szoktam azt mondani , hogy bocsi meleg vagyok ők meg azt mondják , hogy máshogy koppintsam le őket...
2014. ápr. 6. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyd figyelmen kívül az ilyen lányokat. :) Ennyi! :) Nem tudok erre mást mondnai.

Vagyis megértem őket egy részből, mert ha tényleg kamuduma lenne, akkor... Annak elég gyenge! :D Ne foglalkozz vele, hisz igazat mondasz. :)

2014. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat, igazából egypár hónapja valottam be és azóta az egyetemen is máshogy néznek rám
2014. ápr. 6. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
..Vagy csak te érzed azt, hogy másképp néznek :) Ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy, akkor mindenki úgy néz rád, ahogy TE AKAROD! :)
2014. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csatlakoznék az első kommentelőhöz. Nekem is több meleg ismerősöm van(és hát ők is elég helyesek, nem fair :P), és minden tiszteletem és elismerésem az övéké, hogy nyíltan felvállalják. Sok előítéletes és gyűlölködő ember van, és sokkal erősebbeknek kell lenniük. Én nem is értem mi a problémájuk az embereknek ezzel. Csak másokat szeretnek, de ezzel nem bántanak senkit...mindegy, elcseszett egy világ ez :D szóval ne érdekeljen a véleményük, csak légy boldog. Más nem számít. 19l
2014. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!