Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy fiú nem beszél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem beszél a szexről, én se hozzam fel?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje már beszélünk neten, de még sosem hozta fel a szexet, nem is beszéltünk még róla. Ami nem is baj, mert elmondása alapján azt szeretné, ha a barátnője lennék, meg még szűz is vagyok (ő már 23 éves és volt már lánnyal). Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, ha felhoznám és elkezdenék én beszélni, kérdezősködni a szexről, akkor rossz néven venné, és megváltozna a véleménye rólam negatív irányba? 18/l
2014. ápr. 6. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
-.-
2014. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
neten sexről beszélni?.. akkor mondjuk sexeljetek csak neten, vagy inkább sehogy
2014. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

óvatosan kezdj. Lehet, hogy csak iszonyat gátlásos.

De lehet, hogy direkt figyel erre, miattad.

De mivel beszélgettek, és ugye őszinték is vagytok, valamint miért is ne, óvatosan, de kérdezhetsz a témában. Ettől nem leszel rosszabb a szemében.

2014. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ha felvállalod előtte a gondolataidat, akkor azt azt jelenti, hogy megbízol benne. Ha nem, akkor nem bízol benne, vagy MÉG nem bízol benne. Miért ne beszélnél vele őszintén? :) Kérdezősködj. Normális, hogy nem tudsz még bizonyos dolgokról... Nem ciki a sexről beszélni :) Majd rájössz.
2014. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:
Lehet hogy ő is pont ezen gondolkodik - attól fél, mit fogsz gondolni róla ha felhozza :)
2014. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!