Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki csinálta már szórakozóh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki csinálta már szórakozóhely mosdójában egy idegennel?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok amikor történt légyszi.
2014. ápr. 7. 00:15
1 2
 1/12 Egyetemes Gonosz ***** válasza:
76%
Igen, csináltam már idegennel. Amikor végeztünk, visszaszállt a tetőn álcázott űrhajójába és távozott.
2014. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez jó volt :"DD
2014. ápr. 7. 00:21
 3/12 anonim ***** válasza:
engem egyszer lecumiztak a mosdóban, közben egy férfi papírért kiàltott.
2014. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát a mosdókban amekkora tömeg van, én azon se csodálkoznék ha arra figyelnék fel, hogy már más kúr helyettem. :D
2014. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20+ voltunk mindketten. Szórakozóhely mosdója stimmel, de már pár hete ismertük egymást :).
2014. ápr. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem de egywzer rnyitottam egy ilyen párra ott dugta szanaszét hátulrol a wcben rockkoncerten
2014. ápr. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy dolog, hogy az egyik ismerősömnek pest melletti nagy városban van discoja, hogy ne legyen egyértelmű kiről van szó, ő azt mondta tini disco után több spermás condomot söpörtek össze, mint este, és este és több normál vödörrel van, ennek zöme a hangfalak mögül került elő. Ma már szinte csak melegek kefélnek wc-ben, ha van bármi más opció amúgy. többen kefélnek háztetőn például, bárki egy jó távcsővel és kicsit jobb szemmel, a budai hegyekből folyton nézhet élő szex "előadást" a jó látási körülmények közt pestről. Engem az akasztot ki, nem vagyok prüd, de a x. roma tini lány után feladtam, jó van ott fehér csaj is elég, de nekik gyakrabban össze jön inkább a szobában akár nyitott ablaknál is.


Azért nyugi, félóránként egy-két menet még egy tök átlagos forgalmú hétvégi napon is lemegy egy működő discoban. Nem tudom vak vagy vagy nem jársz ilyen helyekre? ;) Ja, hogy az élmény beszámolójukra vagy kíváncsi így már értem. ;)


Az exem meg, egy kb. 162 centis és 40-45 kilós csaj folyton. Volt balerina a csaj, és csak ott nem kefélt ahol inzultálták ezért. Két DJ volt az állandó szeretője, de ötből 3 srác péniszét tuti be akarta cumizni, lefeküdni meg vagy minden ötödikkel szeretett volna. ~7,5/10 volt a csaj, csak kicsit bolond. Bár ez együt jár a magas IQ-val, azért bírtam, mert ha nem hülye történetekkel bosszantotta az embereket, akkor vele lehet a legértelmesebben beszélgetni. Persze kb. szex után nagyon max. másfél óráig, utána begerjedt.


A legjobb az volt amikor két éve általában ~5-8, ritkán csak 2-3 kamasz 12 és 16 éves köti itt várt a ház előtt mert alibit biztosított egy népszerű csaj, egy másiknak, a szülők felé hogy "futnak". És itt beszélték meg azt is, hogy ki-kivel - az ablakom előtt - mit hogyan, és azt is milyen volt az nap a lánynak.


Ez a mai élet. Mindet nyilvánosság előtt tették, így nem sértettem titkot.

2014. ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyenek, elég igénytelenek.
2014. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
rendszeresen :) 17 vagyok most.
2014. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
persze
2014. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!