Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni azt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni azt hogy egy pasi randira hív vagy pedig csak közös programot akar úgy barátilag? És ha igent mondok akkor lehet félreérti és azt hiszi lesz szex?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 00:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Állj ha valahova elhív az mindig szexet jelent...csak a mikor a kérdés.
2014. ápr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Komolyan?!de ha vsak ugy baratilag együtt megyünk valahova? Nem tudom eldónteni hogy randi vagy baráti közös program?
2014. ápr. 7. 01:00
 3/25 anonim ***** válasza:
Nincs barátság! Lehet barátkozni a lányokkal, de ha igent mondanak, akkor megkúrjuk őket.
2014. ápr. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Mert ez durva aasiknak miert mindig azon jar aza agyuk? Nem lehet csak ugy siman közós programo csinalni csak úgy baratilag?
2014. ápr. 7. 01:15
 5/25 anonim ***** válasza:
Két eset van: vagy ha haver csaja, akkor lehet barátilag, vagy ha meleg... de egyébként ha elhív más szituban, akkor tuti kúrni akar előbb utóbb.
2014. ápr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De miert akarnak a pasik folyton kúrni?
2014. ápr. 7. 01:21
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
Figyelj. Én sok lánnyal megyek ide-oda. Barátok, haverok. De attól még ha zöld lámpát kapok, persze megkúrom őket. Miért olyan meglepő ez a dolog? Lehet menni moziba, vagy nem tom a parkba kiülni. Nem fog történni semmi. De ha kiejti a száján hogy oké, még egyet sem pislant de a farkam már 19 centire benne van.
2014. ápr. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
De egyaltalan hogyvkerül ilyesmi szóba? Furak a pasik en ugy kepzelem a szexet amúgy hogycrandizgatnak az emberek romantikusvtortenetsek stb csók és alkor a legvgén sok sok kézenfogva séta meg minden utan az is megtórténik. Ezért nem tudom elképzelni így baráti ismerősi szinten mért volt már neked olyan aki csak siman mondta hogy akarja vagy mi? És mi volt utana?
2014. ápr. 7. 01:30
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem értem mit értetlenkedsz, én lány vagyok, de én mindig tudom kivel, mikor, meddig, mit akarnak és akarok tőlük. Most az egy dolog, hogy egy fiú szeretné, ugyis rajtad mulik, hogy Te mit szeretnél, és akkor ugy alakul minden ahogy Te szeretnéd. Tehát ha valaki elhiv egy találkozóra, eldöntheted, hogy meddig sétálgatsz vele le-föl és ha már akarod akkor több is lehet, ha nem akarod, akkor nevezhetitek egymást barátotoknak.
2014. ápr. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Az embereknek általában megvan a baráti körük. Régi barátságnál az ember simán elmegy haverkodni csajokkal is, de új ismertségnél ha nem is kúrni akar, de valamiféle puhatolózás kapcsolatra. Ettől még elmehetsz vele, mert pl lehet hogy hosszabb időt eltöltve veled már nem is tart annyira vonzónak, de esetleg jól kijöttök egymással mint haverok.
2014. ápr. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!