Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem lett a szex "jelentéktelen" és "divat"?

Figyelt kérdés

Most már nem azért, lehet, hogy engem neveltek rosszul, de szerintem a szexnek nem annak kéne lennie, hogy a férfiaknak csak "ott egy r**anc, meghúzom" a nőknek meg "unatkozom, f**z kell". Már bocs, de rengeteg ilyen emberrel vagyok körülvéve és én nem értem. 16 vagyok és úgy kezelnek, mint egy r*bit. Felnőtt fickók, akiket látásból ismerek simán megkérdezik tőlem, hogy eddig hány fickóval voltam és hogy velük lennék-e? Meg más korombéli is rákérdez, hogy kivel voltam először... Hát senkivel, mert még csak 16 vagyok és számomra ez a szex dolog, ami másoknak annyi hűde jó hétvégenti dolog, nekem azért jelent valamit. Mármint fog. Én úgy képzeltem el régebben az egészet, hogy van két ember, szeretik egymást, a kapcsolatuk eljut egy bizonyos pontra és akkor lefeküdnek egymással. De úgy látom, ez úgy működik, hogy van egy l*tyó meg van egy s_ggfej, nem tudják egymás nevét de dugnak. Az egésznek már szinte semmit értéke nincs...


Akinek nem inge, ne vegye magára! Csak néhány értelmes ember válaszára vagyok kíváncsi... Köszönöm!


2014. ápr. 7. 01:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, van az a légkör ahol.tényleg ígymegy, de azért még nincs veszve a világ, nem kell félni!
2014. ápr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Remélem..
2014. ápr. 7. 02:03
 3/15 anonim ***** válasza:
bizonyos körökben igen van hogy igy müködik és szerintem biztos hogy régi világba is müködött igy mondhat bárki bármit csak akkor nem terjedt ilyen gyorsan a hír most valaki elmondja a másiknak az másik tiznek igy tovább régebben azért nem. na azért végére oda irtad h akinek nem inge, ne vegye magára de azért ez is általánositás volt ami mindig hiba. 19F
2014. ápr. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát én veled vok kislány, én is így gondolom ahogy te. Érzelmek nélkül én nem tudnék dugni senkivel. F/25
2014. ápr. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Dehogy működött így a régi világban. Még akkor sem működött így, mikor én voltam 16, pedig annak még csak 10 éve lesz.


Az egy másik dolog, hogy ennyire szabadelvű emberek mindig is voltak, de nagyon nem mindegy, merre borulnak az arányok. Azért nem bánom, hogy nem most vagyok tinédzser.

2014. ápr. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
(Harmadikra reagáltam.)
2014. ápr. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még annyival kiegészíteném, hogy az én generációm sem volt szent, de a romló tendencia teljesen egyértelmű.
2014. ápr. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én is 10 éve voltam 16 :D (#4)
2014. ápr. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jól látod. Bizonyos közegekben ez a megszokott.

Örülj neki, hogy nem vagy egy tucat r*banc és vannak elveid és tartásod.

2014. ápr. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Abszolút egyetértek veled. Szerintem rossz évszázadba születtünk (bár így viszont nem halunk bele egy komolyabb felsőlégúti fertőzésbe vagy vakbélgyulladásba:D). Mondjuk én szerencsés vagyok, közvetlen környezetem is hasonlóképp gondolkodik, bár ilyen hozzáállású férfiúval még nem találkoztam. 23 éves vagyok és még szűz. Nem vallásos, hanem elvi okokból. És valóban frusztráló, hogy a sok riha miatt minden nőt 2 lábon járó luknak néznek. Bár a 21. századi férfiak sem épp mintapéldányok, egyik rosszabb, mint a másik (komolyan, SOKKAL több hímnemű r1bancot ismerek, mint nő neműt).

23/N



(nem akarok neten ismerkedni, levelekre nem válaszolok)

Tudniillik, még itt a GYIK-on sem hagyják békén az ember lányát, bár ezt már szerintem a kérdező is tapasztalta. Le merem fogadni, hogy már minimum 10 privát ismerkedős levelet kapott:D

2014. ápr. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!