Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nő vagyok és azt hiszem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok és azt hiszem egy nőbe vagyok szerelmes? 25/N

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok ő 44 éves nő hihetetlenül vonzó gyönyörű okos határozott és erős . Igazából fogalmam sincs mi ez az érzés iránta ,de nagyon rossz Segítsetek pls akinek volt már esetleg hasonló tapasztalata vagy hasznos tanácsa. Állandóan rá gondolok volt hogy azért kezdtem el sírni mert éppen nem láthattam ,olyan is volt hogy láttam ,de másokkal beszélt csak én annyira szerettem volna valami témát feldobni ,de nem mertem végül odamenni hozzá ,ritkán találkozunk körül belül heti egy két alkalomkor látom Nem beszéltünk sokat ,de mikor arra került sor mindenről eltudtunk dumálni. Egyszer megérintett nagyon jól esett azóta is az jár az eszemben hogy bárcsak újra és újra hozzám érne Rossz kedvem van mikor nincsen a közelemben Nem tudom mi ez az érzés ha szerelem az tudom rettentően nagy baj lenne gondolom értitek miért
2014. ápr. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Mesélj még, kérlek. :D
2014. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Akkor beöltözöm ennek a 44 éves nőnek és akkor hozzád érek sokszor, ok? :)
2014. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
a nők érezhetnek ilyet más nők iránt! normális dolog! bár mondjuk én bi vagyok,de ez nem szerelem inkább csak egy érzés,ami jó érzéssel tölt el ha látod.és ha nem látod ez hiányzik. az érzés.
2014. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves harmadik válaszoló .
2014. ápr. 7. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kis b..zi.
2014. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak nagyon szimpatikus és felnézel rá...
2014. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!