Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez most orgazmus volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most orgazmus volt?

Figyelt kérdés

Kerlek szepen titeket nem kell leoltani nekem elso alkalom volt es tapasztalatlan vagyok szoval megkerlek normalis valaszokat.

Eloszor voltam egyut egy fiuval es en ultem rajta es egy olyane erzes keringetett mintha wc kellene mennem pisilni s nem is tudtam teljesen elegnedni magam mert attol feltem ,hogy lehet ,hogy tenyleg wc kell mennem. ez lett volna az orgazmus?

De mielott veget ert volna ez az erzes kicsuszott es tobbszor is egymas utam pont mikor volt ez az erzes ,mit csinaltam rosszul?nem mozogtam jol? a teny az ,hogy tul nedves voltam



2014. ápr. 7. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Azon nem gondolkoztatok, hogy nem neked kellett volna a srácon lenni első alkalom során? Nyilván kicsúszik, hiszen még tapasztalatlan vagy, ez egy kényes póz, ami csak akkor jó, ha tudod, hogy kell csinálni...


Egyébként meg a pisilési érzés önmagában nem az orgazmus, viszont sok nő esetében lehet ennek előjele... legközelebb menj el pisilni az aktus előtt, és akkor nem fogsz félni attól, hogy bepisilsz. Meg amúgy az is tök jó lett volna, ha nem durr bele szex, hanem először sok alkalom során pettingeltek, és megismeritek egymás testét, vagy esetleg néhanapján magadhoz nyúlnál, hogy tudd, mi jó neked, mert akkor valószínűleg felismernéd az orgazmus érzését.

2014. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami ahhoz közeli volt max. Tovább kellett volna erőltetni a dolgot.
2014. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pettingeltunk mar de sose volt orgazmusom :(
2014. ápr. 7. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Előtte menj pisilni és ha megint ilyen érzésed van akkor engedd szabadjára.
2014. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az orgazmus csak ezután jön. Ha elengeded magad akkor, amikor ezt a "pisilős" érzést érzed, na akkor fog megtörténni hamarosan az orgazmus is, ami egy hihetetlen érzés. Biztosan fel fogod ismerni.
2014. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!