Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyakorolni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet gyakorolni a szexet, úgy vettem észre h egy kapcsolathoz már gyakorlottnak kell lenni h ne kerüljön kellemetlen helyzetbe az ember?

Figyelt kérdés

20-on éves fiú vagyok és nem szexeltem még eddig csak párszor, viszont ahhoz hogy az ismeretségi körömben összejöjjek vkivel tudni kell teljesíteni.

Különben nem lesz hosszú életű a kapcsolat és még el is terjedhet a pletyka h szarul szexelek..


Pedig lenne sok jelentkező akivel szivesen összejönnék meg ők is velem, de ez a szex dolog miatt inkább kerülöm a témát, így viszont vissza kell utasítanom sok lehetőséget amivel úgy okozok sok szomorúságot másoknak, hogy közben magamnak is.

Tehát emiatt kell lepattintanom sok lányt akik egyébként bejönnek és én is nekik :/


Jó lenne vkivel begyakorolni h tudjak utánna bátran dugni bárkivel.


2014. ápr. 7. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy ez miért akkora probléma hogy ne merj kapcsolatba kezdeni. Nem a szex teszi ki a 100%-át egy kapcsolatnak. Írod hogy lennének "jelentkezők" akkor mégis mire vársz? Mitől lesz jobb hogy egy helyben toporogsz mert félsz a lefikázástól? Ha tudnád hányan vannak akik szűzként is összejöttek egy hölggyel és azóta is együtt vannak. Gyakorolni, tanulni a kapcsolatban is lehet. Persze ehhez olyan partner is kell aki türelmes és nem azt várja hogy szétteszi a lábát és 5 perc után már nyújts neki sikítós orgazmust. Bár vannak akiknek sikerül elsőre is, nem ritka ez sem.
2014. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi ilyenen ki akad, ott komoly önértékelési problémák lehetnek.. téged így láttattlanban az amerikai pitébe lévő hapihoz tudnálak hasonlitani :) esetleg almás pitével próbáltad már?
2014. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
szerintem próbáld meg a hivatásosakat. kicsit költséges lesz, de tanulhatsz tőlük, és még nem is fogod őket érdekelni.
2014. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, viszont azt nem árt tudni, hogy egy tisztességes igazi nő, értékeli ha nem feküdtél már le fél várossal, főleg nem kurv*ákkal. Ha ilyen az a lány, akivel össze szeretnél jönni, akkor sokkal többe fogja nézni azt hogyha leültök megbeszélni hogy kicsit még tapasztalatlan vagy, mint hogy egyszer neadj isten kiderüljön hogy csak a "gyakorlás" miatt akartál lefeküdni lányokkal. Ez egyáltalán nem tiszteletre méltó, sőtt számomra nagyon is kiábrándító. 21L
2014. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hivatásoshoz soha, pedig volt bennem régebben olyan, hogy 1x miért ne, csak kiváncsiságból, ha nem jön be max lelépek, de aztán elvetettem.

Viszont 1x valaki annyira ajánlgatta nekem, h őt befizettem 1 körre aztán az lett a vége h megbánta :D


Én viszont azt szeretném ha egy nagyon jófej, laza csajjal lehetne így ezt kivitelezni, mondhatnám úgy is h szexpartnert keresek de az se lenne teljesen igaz.

Igazából nem szeretném lekötni magam senkivel de mégiscsak szeretnék megtanulni szexelni hátha 1x szükség lesz rá.


Ennek ellenére nem mennék bele akárkivel, csak aki szimpi és akinek én is az vagyok, h akkor már jó legyen, meg h a lazaság is meglegyen előtte azért legalább 1 hétig csak haverkodnánk.

2014. ápr. 8. 20:00
 6/14 anonim ***** válasza:
2-4-es vagyok.. na most egyik szavad ütöd a másikkal.. a kérdésedben azt írtad hogy téged is szomorúsággal tölt el hogy vissza kell utasítanod a csajokat, pedig szívesen össze jönnél valakivel.. most meg azt írod hogy nem akarod lekötni magad, csak dugni akarsz és gyakorolni, hátha egyszer szükség lesz rá.. már bocs haver, de herotot kapok az ilyen paliktól.. ha nem kell kapcsolat és kötötség, akkor nem kell dugni. Ahogy elnézem, nálad úgy sem menne a csak szex elmélet, mert lefeküdnél egy jó nővel, egyből halálosan bele zúgnál..
2014. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó ez oké, inkább úgy mondom akkor, hogy lenne olyan akivel "összejönnék" de ez nem a szexen múlik, az nekem sokadik a sorban.. szóval hidd el, hiába feküdne le velem bármilyen jó nő nem zúgnék bele, viszont egy jó beszélgetés után már sokkal inkább ;)
2014. ápr. 9. 22:19
 8/14 anonim ***** válasza:
:) szintén én.. szerintem fogalmazd meg magadba újra a kérdést, és írd ki újra. Nem a szex miatt?.. ezt írtad:Pedig lenne sok jelentkező akivel szivesen összejönnék meg ők is velem, de ez a szex dolog miatt inkább kerülöm a témát. Szóval még is csak a szex miatt.. akkor is az miatt van ha csak kurogatni akarod, és akkor is az miatt van ha a szex teljesítményed miatt hanyagolod. Nem kötekedni akarok, de elég nehéz így segíteni, hogy nem is igazán tudjuk mi a probléma mert egyszer ezt máskor azt írsz. Az pedig hogy egy jó nőbe nem zúgnál bele, számomra hihetetlen, mert bár nem vagyok és nem is voltam soha hú de nagy pasi faló, de nadjábol tudom milyen stílusú srác vagy. Már csak azért is, mert a vagány pasik nem ide irkálnak ki kérdéseket, hanem eljárnak bulizni, és ha azt akarják akkor haza hordanak bulinként egy nőt akit meg is fektetnek. Ha pedig nem a szex lényeg, akkor miért ez miatt hanyagolod a csajozást? Miért nem lépsz ez miatt? Nem lehet mindenki profi az ágyban, lehet kifogsz egy olyan csajt aki még tőled is kezdőbb, és gyakorolhattok együtt..
2014. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:) Valószínűleg jól tudod és tényleg "olyan" vagyok, de csak részben, mert pl bulizni eljárok, részegen egész bátor is vagyok, de h hazavigyek vkit az kizárt.. Eleve odamenni se merek senkihez, pedig totál egyértelmű amikor már mindketten ott mosolygunk egymásra.. ha néha mégis megesik, akkor is azért mert a lány jött oda végül.. persze ilyen esetben se lesz sokminden belőle max haverság.

A barátság eddig még mindenkivel kivétel nélkül kialakult, de h továbbvigyem az kizárt.. és azért mert félek h nem jól fogom megcsókolni v elbénázok vmit és az elég gáz lenne. Pedig utólag visszanézve a dolgokat rájövök h mindegyik lány többet akart volna mint barátság és annyira várták volna h történjen vmi :/

És így tuti h nem csak nekem szar h nem kaphatom meg hanem fordítva is , ezért aztán már inkább úgy vagyok vele h amig nem fog menni a szex addig nem is kezdek senkivel mert csak megszivatom őt is. :/


És igen, egy jó nőbe belezúgnék de nem attól lenne jó nő mert dugna velem hanem ha összeillünk stílusra, érdeklődésre, jól eltudunk hülyéskedni, stb..

Pl te is jó esélyekkel indulnál mert aranyos vagy, segítőkész, jófej és ennyi már elég is.. és még nem is szexeltünk :)

2014. ápr. 10. 21:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Hehe :) köszi a végét, aranyos vagy :) igen, nadjábol én is ilyennek gondollak. Bár itt két verzió van, vagy tényleg ennyire nem bízol saját magadban, és közbe jó pasi vagy, csak "besz*ri" aki nincs tisztában az adottságaival :P bocsi.. vagy pedig nem igazán vagy jó pasi, és így érthető az önbizalom hiány.. kedves kérdező.. egyet szögezünk le minden féle képen. Ugyan úgy ahogy te sem, úgy a csajok sem az alapján ítélik meg az embert, hogy milyen az ágyban, hogy tud csókolni, stb.. persze, vannak ilyenek, nem is kevés, ugyan úgy ahogy pasiban is van olyan aki ha nem bír valakit megd*gni, akkor az a csaj egyből egy gyámoltalan szűz kurv*.. de most már tudjuk, hogy létezel te, mint kivétel, így létezik csajban is kivétel..hisz tudod, a kivétel erősíti a szabályt. Személy szerint én is ilyen vagyok, van 5 éve egy kapcsolatom, a páromnak nincs 20 centis f*rk*, nem egy ki gyúrt állat, még is imádom, amellett hogy én mondjuk nagy mellekkel, arányos testalkattal, és véleményem szerintem sem csúnya arcal rendelkezem. Egy kapcsolat mindig bénázással kezdődik, de nem a tudatlanság miatt, hanem a kezdeti feszültség miatt. Ami egy idő után elmúlik! Mindenkinél.. nálad is!! Legyen önbizalmad, ha így bele kezdesz egy kapcsolatba, lehet tényleg hamar vége lesz.. de nem az miatt hogy béna vagy vagy nem vagy béna, hanem a csajok egyáltalán nem szeretik az ilyen pasikat.. legyen önbizalmad, nincs mire? annál inkább! Fogadd el magad, és fogadd el hogy ugyan úgy ahogy te sem, más sem tökéletes! Nekem mondjuk nagy a mellem.. a pasiknak ez bejön.. én már hülyét kapok tőle!! 100%-os ember nincs, de mindenkinek el kell fogadni a saját testét, a saját adotságait. És ha ez neked nem megy, akkor addig foglak itt nyaggatni amíg végre be nem látod hogy igen is vagy te is olyan jó, mint azok akik minden este mással hemperegnek!! Sőtt.. nekem előbb kellene olyan pasi akit kicsit tanítani kell, mint olyan aki már átment fél városon..köpp köpp.. :)
2014. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!