Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik az a szórakozóhely,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a szórakozóhely, ahonnan a legesélyesebb csajt hazavinni, wcbe vinni vagy összejönni vele?

Figyelt kérdés
Mintha a Morrisons2-ben és a Moulin Rougeba alig járnának mostanában csajok, a Morrisons Ligetben is nem egymással inkább egymás mellett vagy körben táncolnak a fiúk és a lányok. Az Instant is kb 80% csávó és nem egy romantikus hely. A Szimplakertben is kevés a csaj.
2014. ápr. 7. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgetsz.. :P hány éves lányokat keresel te?:) Én rengeteg olyan helyen voltam már, hogy egy pasira 3/4 16-18 éves lány jutott :) Énaznap 2 lánnyal dugtam.. egyet ott a wc ben a másikat hazahoztam éjszakára :) koruk: 16-17
2014. ápr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és nem voltak részegek és ők döntötték el, hogy mit szeretnènek. 17/F #1 voltam
2014. ápr. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz helyeken nézel, nem hiszem, hogy Morrisonsba a 16 éves, "rá akarok mászni az első pasira" csajok járnak. Ahogy az első írja, bár megírhatná, hogy ő melyikbe jár :)
2014. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na ne szédíts, minden discoban körülbelül 3x annyi a srác úgy láttam, mégis melyek azok ahol több a csaj és pasiznak is nem csak rázzák magukat a barátnőiknek a szar zenére?
2014. ápr. 9. 21:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy történetekben mindenki könnyen becsajozik, dugott, odament és sikere volt baromi egyszerűen, a való életben meg ha lemegyünk akkor ott kolbászol, semmit nem csinál, vagy elküldik?
2014. ápr. 10. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:

őszintén szólva én a való életben odamegyek egy lányhoz ha tetszik és leszólítom, beszélgetek vele, ha minden jól megy esetleg a telefonszámát is elkérem és randizok vele.

De itt mindenki azt írja, hogy 3 éve 100 méteres távolságból figyelik életük szerelmét és még le sem merik szólítani őket, mert félnek, hogy, ne adj isten, beszélgetni kell velük.

Szóval az, hogy ki mit ír, meg mi van a valós életben az más kérdés.

Valakinek nem nehéz csajozni, randizni, új embereket megismerni, valaki meg inkább futná 3szor körbe a világot, mint hogy egy lányt leszólítson.

2014. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az első az valószínűleg egy kamu hozzászólás volt, nincs is olyan hely se Budapesten se máshol, ahol jóval több a lány egy szórakozóhelyen, mint fiú, egypár koncertes ritka alkalmat kivéve.


Hát igen, mert ha nem tetszel nekik máris felmondják a betanult sértő szövegeiket, hogy neked jól áll a távolság, meg mennyire csúnya vagy, értéktelen vagy, nem vagytok egy kategória, nincs önkritikád, nincs rád idejük, gáz vagy, lekoptattak és társai. Ezeket az arcátlan, kóros önértékelésű, perverz szövegeket az internetről, a tévéből és a női magazinokból úgy magolják be, mint modern, követni való, vagány viselkedést. Akkor is ha csak épp van barátjuk vagy nem jó a kedvük vagy nem hasonlítasz a preferált sztárjukra megkaphatod, meg kinevethetnek és rosszakat mondanak rólad a barátnőiknek hogy miért nem tetszel. Persze hogy sokan nem mernek emiatt bepróbálkozni, hanem inkább várják a sosem eljövő tuti alkalmat, amikor csilloghatnak. Ahogy nézem ez a tendencia fokozódni fog. Discoban és nyaraláson lévő fiúcsoportokon kívül nemigen emlékszem olyanra, hogy bármilyen közösségben egy ÁTLAGOS, nem népszerű fiú odament józanul egy lányhoz hogy tetszik neki és beszélgettek és simán összejöttek. Én ha odamegyek a csajokhoz akkor időnként tudok beszélgetni vagy smárolni vagy elérhetőséget kapni ha akarok, csak az a baj hogy mintha mostanában vagy nem is lennének szórakozóhelyeken csajok, amikor akadnak akkor is mintha túl sokat maszturbálnának, mert nem szemeznek csávókkal, vagy fogadják el a táncot tőlük, nem is látom hogy bárki smárolna vagy dugna a szórakozóhely környékén, mindenki csak menősködni jár.

2014. ápr. 12. 04:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy valaki lányokhoz rendszeresen oda merjen menni, ahhoz olyan tűrőképességű személyiségnek kell lenni, aki jól bírja azt ha sokan elutasítják, alázzák. Lehet van ebben valami beteges és tényleg azok csinálják jól, akik várnak az alkalomra hogy menők legyenek vagy valamivel villoghassanak, sztem kb így van.
2014. ápr. 12. 04:52
 9/10 A kérdező kommentje:
De még egy ötletet se mondtatok melyik hely a legjobb erre.
2014. ápr. 14. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:

#7.) - "nincs is olyan hely se Budapesten se máshol, ahol jóval több a lány egy szórakozóhelyen, mint fiú, "

❤️ De igen VAN !

❤️ NAGYON NAGYON ROSSZ HELYEN KERESEL :D

❤️ VAN OLYAN, hogy NAGYON NAGYON SOKKAL TÖBB A LÁNY MINT A SRÁC :)

❤️ Gondolkozz és rájössz ! :)

2022. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!