Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti is jobban élvezitek akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is jobban élvezitek akkor a szexet, ha előtte 2-3 napot kihagytok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 19:48
 1/7 A kérdező kommentje:
de semmi, még önkielégítés se
2014. ápr. 8. 19:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem bírok ki annyit szex vagy maszturbálás nélkül.
2014. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én se bírom ki
2014. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
próbáljátok kibírni utána sokkal élvezetesebb lesz a szex.
2014. ápr. 8. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem élvezetesebb szerintem. 1 hét kihagyás után is lehet rossz a szex, és naponta többször is lehet nagyon jó.

Most kérdezel vagy rá akarsz minket venni, hogy hagyunk ki napokat?

Én személy szerint nem fogom kihagyni, ha kedvem van, szeretkezek egy jót, akár naponta többször és utána sokkal boldogabb, kiegyensúlyozottabb vagyok, minthogy frusztráljam magam napokig.

2014. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer kibírtam 4napig, alig aludtam, napközben szar kedvem volt még az öregasszonyokat is megkívántam az utcán, utána éjjel vagy egy fél decit beleélveztem a pizsamámba, ki se lehetett mosni.

Kössz, nem kérek több önmegtartóztatást:D

2014. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy olyankor könnyebben izgalomba lehet hozni, de az orgazmus minőségére nincs befolyással. Könnyebben és hamarabb elélvezek, ennyi.

Ha van lehetőség minden nap szexelni, akkor minden nap szexelek.

2014. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!